Oceny Seat Altea XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW od 2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Altea XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW od 2010

~VAG plus
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Auto zaskoczyło mnie przyzwoitym przyspieszeniem ( jak na pojemność silnika) i wyciszeniem. Wnętrze idealne dla rodziny 2+2. Bagażnik całkiem spory choć...troszkę waski. Jakość materiałów przyzwoita. Bardzo wygodny na trasę, w mieście też ok. Dobra widoczność.
~rollo
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Autko dobrze się prowadzi, jest wygodne, z systemów dodatkowych prawie wszystko ma, jednak wyciszenie i trzeszczące plastiki przeszkadzają.
~Grzegorz
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Autko naprawdę swietne, na początku balem się ze może być mało mocy ale przyjemnie się rozczarowałem. Na jazde do miasta idealny, na trasie zupełnie wystarczający, chyba ze ktoś jeździ 200km/h.
3,2
~Michał
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Auto wygodne, ale poważne usterki rozmywają mi pozytywne myślenie na temat tego pojazdu
~rysach@wp.pl
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Jak kupowałem to auto to porównywałem je z WV Touran, Skoda Yeti i Roomstar a także Opel Zafira. Wybór najlepszy z tych wszystkich. Wygoda i ergonomia bez porównania.
~A.L.
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
jest super, ale trzeba nauczyć się jeżdźić z tym silnikiem - ta uwaga zwłaszcza dla kogoś kto jeździł samochodem z silnikiem 1,9TDI, zupełnie inna kultura pracy, co nie znaczy, zę gorsza :) OJ NIE!:) (Silnik)
Seat Altea XL