Lista ocen Seat Arona Crossover (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MarcinB
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Przy włączaniu się do ruchu w miejskich drogach wielopasmowych z wjazdu bocznego słupek C i jego kształt w zasadzie całkowicie zasłania widoczność, tak samo na autostradach wielopasmowych gdzie jest bardzo gęsto pare razy się zdziwiłem że ktoś był w tzw martwym polu
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Widoczność jest bardzo dobra, łatwo się parkuje i manewruje. Lusterka są małe ale zupełnie to nie przeszkadza. Polecam zakup czujników parkowania z przodu i kamery cofania - działają bardzo dobrze. Plus za system automatycznego hamowania przy wykryciu przeszkody podczas cofania.
~Rysiek M
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Bez żadnych zastrzeżeń - duża przednia szyba, niezbyt grube słupki przednie. W manewrowaniu pomaga kamera cofania: kolorowy wyraźny obraz. Jakość pogarsza się gdy jedynym źródłem oświetlenia jest lampa cofania.
~Sławomir
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Na codzień bardzo wygodnie i pakowane. Na długich trasach powyżej 2 godzin jazdy można się już trochę kręcić na fotelu. Ale ja mam 194 wzrostu. Przestrzeń wokół jak i nad głową OK.
~Wojtek
Crossover 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
Biorąc pod uwagę to samochodu, to widoczność jest świetna. Niektórzy narzekają na małe lusterka, ale jak dla mnie ok.
~Pawcio
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Mam 176 cm wysokości i jak dla mnie widoczność lepsza niż u konkurencji (c-hr, puma, juke)
~Ali
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Zbyt małe lusterka ale wynagrodzić nam może kamera cofania, czujniki parkowania i martwe pola
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Małe lusterka,duże słupki tylne,bez kamery trzeba dobrze wyginać szyję.
~Maciek
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Grube słupki A czasem ograniczają widoczność.
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Nawet do tyłu jest dobrze,przód nieźle,boki ok.
Seat Arona Crossover