Lista ocen Seat Arona (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
no trzeba wspomnieć o parujących reflektorach, kangurowaniu do 2019 roku, i teraz coś klapa bagażnika potrzebuje regulacji bo często się nie domyka, był też incydent z radiem i bluetooth ale odpiąłem minus aku resetowałem i zaczeło działać pożniej usterka znowu wróciła ale po pewnym czasie zaczeło łapać już za każdym razem telefon ( trzeba dodać że rewelacyjna półeczka na telefon) Czyli im dalej w las tym co raz lepiej ;-)
~Sławomir
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Moja arona miała problem o ile można to nazwać problemem z połączeniem bluetooth. Wyskakiwał komunikat system wyłączony. I nie szło połączyć się z telefonem. Plus podłoga w bagażniku przy jeździe na betonowych kartach nierównej kostce wiruje i słychać to w kabinie
~P. Tomaszewski
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Elektronika czasem szwankuje - system wywala błędy. Np. Nie włącza się "Full link" i w tym momencie działa tylko radio. Dodatkowo szyba kierowcy działa nieprawidłowo. Kiedy jest otwarta i klikam, żeby zamknąć, to otwiera się na oścież.
~Forst1995
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Samochód kupiony w salonie a od początku trzeszczał plastik w środkowej konsoli. Z tego co wiem to bolączki tego auta, zgłoszone na reklamacje i zrobione od ręki.
~Piero
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Szyba od kierowcy powoli się podnosci -smarowanie. Bagażnik nie domyka się - regulacja. Gaśnie ekran kamery cofania.
~Pawcio
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
na początku koła piszczały przy skręcie. Wizyta w aso w ramach gwarancji załatwiła temat (posmarowali smarem)
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Po 7 m-cach użytkowania nic się nie wydażyło , oby tak dalej.
~jarpap
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Na razie nic niepokojącego nie zauważyłem.
~Wojtek
Crossover 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
Nic mi na razie o tym nie wiadomo. Odpukac w niemalowane.
~Adam
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Pękająca dodatkowa lampa stop.