Lista ocen Seat Arona (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Ceny aut wystrzeliły w kosmos, jednym z powodów kupna nowego auta był upust jaki dostałem za tzw. lojalność wobec marki oraz grupa zawodowa oraz bdb wycena auta które zostawiłem w rozliczeniu. Po uwzględnieniu rabatu , upustu i auta w rozliczeniu stosunek ceny do tego co auto oferuje jest dla mnie zadawaljący.
~Rysiek M
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Według mnie dobry - Arona ma sporo dodatkowego wyposażenia (aktywny tempomat, kamera cofania, system bezkluczykowy, automatyczna dwustrefowa klima) - przyznaje że żona powalczyła o zniżki zbijając cenę o około 5 000 zł , dealer dołożył matę gumową i siatkę do bagażnika oraz dywaniki gumowe do wnętrza.
~Adam
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Cena atrakcyjna jak za auto o przestronności kompaktu i wysokim zawieszeniu. Możliwość wyboru wielu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i technologii - co czasem jest problemem przy autach japońskich, gdzie mamy z góry wybrane konfiguracje. Ciekawa dynamiczna stylistyka i super komfort jazdy w mieście.
~Darek
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
najsłabszym elementem są plastiki na rączkach drzwi szybko się rysują torebką albo zamkiem kurtki no ale to zawsze można wymienić. Jak chodziłem na jazdy testowe to kadjar miał już porysowane elementy wokół kupków tutaj w tunelu centralnym użyty jest twardszy plastik
~Borys
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Jakość jest dobra, czasem zbyt twarde plastiki i brak lampki z tyłu trochę denerwują. Do tego szkoda że drzwi systemu bezkluczykowego można otwierać/zamykać tylko ze strony kierowcy. Poza tym bez zarzutu świetne wyposażenie dużo miejsca.
~Pawcio
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
kupiłem na wyprzedaży za cenę, którą dziś bym mógł jedynie tipo kupić ;) bardzo dobra jakość jak za tą cenę - jedynie te plastiki...
~Paweł
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Kupiłem na wyprzedaży rocznika z pakietem komfort. Patrząc na konkurencję myślę, że jest wart dużo więcej :)
~Wojtek
Crossover 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
Na promocji w wyprzedazy wychodzi bardzo przyzwoicie za kilogram dobrego samochodu.
~Ali
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Wydaje mi się że w tej konfiguracji i kilkoma dodatkowymi pakietami zbyt droga.
~Adam
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Wykończenie środka za te cenę byle jakie.