Lista ocen Seat Arona (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Brak jakichkolwiek zastrzeżen, bardzo precyzyjny przewidywalny, komfortowy. Hamulce nieprawdopodobnie skuteczne, fajna sprawa to system wspomagania ruszania tzw. hold hill assist, do systemu SS nie mam zastrzeżeń działa niezauważalnie ale praktycznie z niego nie korzystam, jest przycisk do dezaktywacji.
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Układ kierowniczy precyzyjny - nastawiony na łatwe manewrowanie. Auto najlepiej spisuje się w mieście. Przy szybkiej jeździe na wybojach auto potrafi zbyt mocno podskakiwać.
~Wojtek
Crossover 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
Tu można peany pisać. Jakiś tydzień temu miałem z wypożyczalni kaszkaja i czułem się jakby ktoś watą i mnie i samochód owinął. Arona zrobiła że mnie snoba układów jezdnych.
~Rysiek M
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Bez żadnych zastrzeżeń. Wysokie zawieszenie umożliwia bezproblemowe manewrowanie na nierównym terenie i nie przejmowanie się zbytnio krawędziami chodników.
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Bardzo precyzyjny układ kierowniczy,małym palcem na postoju przy kołach 18,na zakrętach stabilny,muldy na osiedlu bierze pływająco .
~Paweł
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
I tu zaskoczenie... niby nadmuchana Ibiza, a jeździ jak Ibiza... Elegancko trzyma się drogi i nie odczuwam, że to crossover.
~Julietwhiskey
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Bardzo dobre prowadzenie, zawieszenie trochę twarde, ale przy lekkim crossoverze tak musi być.
~jarpap
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Bardzo ładnie zbiera wszelkie nierówności lepiej niż testowana przeze mnie skoda kamiq .
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Kiepski promień skrętu,przy krańcowych skrętach strasznie skrzeczy.
~Borys
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Wyważony ani za twardy ani za miekki. Doskonałe trzymanie w zakrętach.