Lista ocen Seat Arona (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Posiadam ten samochód od pół roku i do tej pory nie miałem żadnych zastrzeżeń, ale po pierwszych przymroskach okazuje się, że silnik żeby się nagrzać potrzebuje przejechania raz 10km a innym razem nawet 18km. Zgłosiłem ten problem w serwisie, zostawiłem samochód , następnego dnia otrzymałem telefon, że wszystko działa prawidłowo i te silniki tak długo się nagrzewają. ta przyjemność kosztowała mnie 450zł pomimo, że samochód jest na gwarancji....
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Wentylacja prawidłowa , klimatyzacja działa bardzo komfortowo, mimo narzekań że nowy czynnik jest taki czy owaki to nie ma z nim problemu . W Ibizie też jest nowy czynnik i jest bezproblemowo. Co do ogrzewania to trzeba pamiętać że silniki Tsi oddają ciepło z opóżnieniem tzn mają wysoką sprawność i tu może być problem zimą bo jednak trzeba trochę więcej czasu aby w kabinie było ciepło, jak już osiągnie temp. roboczą to można zrobić w kabinie...
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Chłodzi kiedy trzeba,grzeje kiedy trzeba i obie funkcje na sto procent spełniają swoje cele.
~Pawcio
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
zimą nie sprawdzałem bo nie było zimy ale latem daje rade. Klima automatyczna robi robotę!
~Darek
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
jak chce puścić szybki nawiew na szybe to tylko z ogrzewaniem - dziwne i nie raz robi sie za gorąco/duszno
~MarcinB
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Czasami w zimne dni długo trzeba czekać na to żeby pozbyć się zaparowania wnętrza
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Klima bardzo wydajna, ogrzewanie tez daje radę ,fajna funkcja grzanych siedzeń
~Rysiek M
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Bez zastrzeżeń, z szerokimi możliwościami sterowania, przód, tył , nogi, szyba itp.
~Paweł
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Automatyczna Klima daje radę. Wentylacja także spoko. Zobaczymy zimą jak grzeje ;)
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Silnik nagrzewa się bardzo szybko. Klimatyzacja działa bez zarzutów.