Lista ocen Seat Arosa I (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~emigrant
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak na lata produkcji całkiem całkiem, do idealności pasowało by aby pokrętła do nawiewu były 10 cm wyżej, a radio 10 cm niżej. dla wysokich również aby przyciski od elekrtycznych szyb nyły bardziej do przodu przesuniętę. Ale jak na tę klase samochodu 4+ lub 5-
~qhash
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Wszystko na swoim miejscu i tam gdzie być powinno. Przeszkadza mi trochę małe zróżnicowanie prękosći pracy wycieraczek jest bardzo wolno a potem tylko szybko i bardzo szybko nie ma biegu pośredniego ani potencjometru do samodzielnej regulacji prędkości (a lanos ma ;-) )
~norbik88
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Wszyscy narzekają na klamki. Mi nigdy odpukać nie sprawiła problemu. Jedyną wadą jest to że z uchwytów do zamykania drzwi zeszła \"gumowa\" otoczka - złuszczyła się. tablica rozdzielcza bardzo czytelna. Może troche mały schowek u pasażera.
~kzg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Bardzo proste. Jest to tani samochod wiec nie mozna liczyc na fajerwerki :) moja wersja z klimatyzacja i poduszka dla pasazera calkowicie zabrala schowek :))) to naprawde trzeba zobaczyc bo ledwie sie tam miescila ladowarka do GPS i paczka husteczek.
~olekiolek@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Auto jest wygodne, mój model ma regulację kolumny kierownicy góra-dół i bardzo to sobie chwalę. Opuszczona kierownica znacznie poprawia komfort jazdy. Brakuje mi tylko podłokietnika ale wiem, że nie zmieściłby się w tym samochodzie.
~goooliat
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Środek totalny paździerz, nietrwałe fotele, okropnie niewygodna pozycja za kierownicą, nie sposób ustawić fotel tak, żeby sięgać do kierownicy rękami, a nogami do pedałów w wygodny sposób.
~Karolina
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
regulacja siedzenia góra/dół kierowcy daje możliwość ustawienia wygodnej pozycji (zwłaszcza niewysokiej kobiecie ;), brakuje mi tylko uchwytu na napój :)
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Jadąc z pasażerem czuję, że niczego w aucie mi nie brakuje. Wydaje mi się, że to auto było projektowane na użytek dwóch osób.
~Michhh
~Zombi
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Sandwitch\'owe siedzenia - rewelacja! Gdyby wszystkie trzydrzwiowe auta miały takie, nigdy bym nie pomyślał o pięciodrzwiowej wersji.