Lista ocen Seat Arosa I (24) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cubic
Hatchback 1.0 50KM 37kW
przez 2 lata wymieniłem w tym samochodzie części przekraczające wartość samochodu. mnóstwo tego, zacznę od niedziałającego cały czas ABS-u i rozkładania rąk kolejnych mechaników w związku z tym problemem, miska olejowa, kopułka i palec, świece i przewody, uszkodzona cewka, łożyska, tuleje wahaczy, tarcze i klocki, wycieki z rozrządu, wydech i inne. do tego karoserie zaczyna zżerać rdza, więc czeka mnie z kolei blacharz
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Rozleciała się pompa wspomagania i samochód odjechał na holu. Dodatkowo ciągle coś się odzywa na pasku klinowym. Wymieniłem już pompę wody i wspomagania. Alternator jest po regeneracji. Jedynie napinacz nie był zmieniany. Po ostatniej diagnozie wyszło, że mogą jednak piszczeć szczotki w alternatorze.
~Michhh
~goooliat
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Przy 126 000km silnik do wymiany. w międzyczasie, wymiana aparatu i cewki - 2 razy, alternatora, rozrusznika, mechanizmu wycieraczek, przepustnicy, tylnych sprężyn, termostatu. po awarii alternatora i układu zapłonowego 2 razy laweta plus konieczność nastawienia rozrządu na nowo.
~Seba.
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Wymiana silnika w ub. roku, podczas mrozów. W tym roku w pore zapobiegłem temu samemu zdarzeniu. Wariuje sonda lambda, komputer dostaje do głowy (nie podaje ciśnienia oleju na wał rozrządu) i to jest największy problem.
~mistergu@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
wymienione szczęki hamulcowe były pękniete przy zakupie o czym nie wiedziałem wyszło podczas jazdy, wymieniony tłumik końcowy i środkowy (silna korozja), cieknący olej z wybieraka skrzyni biegów,
~norbik88
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Naprawiałem w nim jedynie alternator który miał jakieś przebicia i falowały światła raz jaśniej raz ciemniej...poza tym nic...filtry płyny i oleje ale to w każdym aucie
~dan
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
narazie nic, jedynym poważnym mankamentem bywa w tym modelu skrzynia i korozja pojawiająca sie już w tych roczinkach- co jest zreszta normalne
~dan
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
niestety korozja go zjada- ale 16stoletnie auto segmentu A to normalne, teraz mercedesy S-klasy rdzewieją po kilku latach :)
~MercMaciek
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Tylko ta wadliwa skrzynia biegów!!! Ja kupiłem auto z rozwaloną i po wymianie 4lata jazdy oki! (raz w roku sprawdzam poziom oleju)