Lista ocen Seat Arosa I (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qhash
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Plastiki już troche zaczynaja skrzypieć ale to wina sportowego zawieszenia. Jak na przebieg 162000 km wnętrze trzyma sie nader dobrze tylko warunek jest jeden trzeba dbać o autko. Karoseria nosi ślady użytkowania ( małe ryski) ale to wina poprzedniego użytkownika. Podwozie bez jakiegokolwiek śladu rdzy tak samo karoseria.
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
wiem, że jakoi nowy był absurdalnie drogi! ponoć droższy od Ibizy,(był produkowany w zakładach VW wspólnie z Lupo) a pozatym bliźniacze Lupo wyglądało nieco lepiej a cena ta sama -więc to tłumaczy małą podaż tych aut, ale jako używany mozna naprawdę kupić tanio, zwłaszcza przed liftem i jeździć za grosze
~MJD
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Kupiłem 9-letnie auto z przebiegiem 42 tys. km za 10 tys. zł. Jeździłem 1,5 roku, przejechałem 18 000 km. Mój wkład w to auto to zamek centralny (250 zł), drobne naprawy (w sumie koło 300 zł). Paliwo koło 150-200 zł miesięcznie.
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
ogólnie mało dobrze utrzymanych i zadbanych, jak ktoś ma z tym silnikiem to nie pozbywa, bo to naprawde tani i pewny środek transportu-świetny do miasta jak i na trasę się nada
~kzg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Rocznik 98 mozna kupic za 6k. Ze swietnym SDI drozej ale to silnik marzenie. Duzo tansze od Lupo a niczym mu nie odbiega.
~olekiolek@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Stosunek jakości do ceny to po prostu rewelacja. Nie sądzę, żeby jakikolwiek samochód był w stanie pobić Arosę w tej konkurencji.
~dud
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Kupiłem używanego, r. 2000 z przebiegiem 45 tys. km. za 9500 zł. Spodziewam się go sprzedać w ciągu kilku miesięcy za podobną kwotę.
~slledzik@o2.pl
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Nie ukrywajmy...jest to dosc drogie autko, szczegolnie gdy chcialo sie je kupic nowe w salonie...
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
nowy był absurdanie drogi, ale kupiłem go jako nastoletni za grosze :)
~MeetThePain
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Za tę kasę można kupić młodsze auta, ale nie z taką ekonomią