Lista ocen Seat Arosa I (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kzg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Zadnych zastrzezen, naprawde dobrze sie prowadzi, przy wiekszych predkosciach niezle sie trzyma drogi i wjechalem nie raz w nim w taki teren ze maly SUV by sie nie zawstydzil. Jest wysoki i nie raz zaskoczyl mnie swoimi mozliwosciami w terenie. Co do amortyzatorow tulejek i innych gowien... to wiadomo, mialem 12 letnie autko, trzeba liczyc na naprawy.
~slledzik@o2.pl
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Jak to seat....zawieszenie twarde, przez to dosc malo komfortowe, szczegolnie w takim malym autku. U mnie wystepuje dodatkowo uciazlia usterka polegajaca na skrzypieniu tylnego zwieszenia. Kilku mechanikow nie moze sobie z tym poradzic. Oczywiscie co mozna bylo wymienic zostalo wymienione na nowe.
~qhash
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Nie wiem jak spisywało sie seryjne zawieszenie, ja kupiłem juz autko ze sportowym zawieszeniem. Niestety nie na polskie dziurawe drogi !!! Ale na równych odcinkach ( których w Polsce jest jeszcze niezbyt dużo ale byjamniej w moich okolicah widać poprawę) trzyma sie jak przyklejona.
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Chwalę sobie układ kierowniczy, bo nie było z nim żadnych problemów. Nie ma bicia na kierownicy. Opony nie mają śladów nierównomiernego zużycia. Samochodu nie ściąga na żadną ze stron. Za wadę układu uważam zbyt duży promień skrętu, jak na tak małe autko.
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
auto na dobrych niskich oponach, jedzie jak po szynach- taki mały gokart- choć do komfortowych nie należy ale coś za coś:), brak ABS-u w początkowych latach produkcji to nieporozumienie, mógłby być mniejszy promień skrętu
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
prowadzi się świetnie jak na tak małe autko, jest jak gokart, sztywny i twardy, wmiarę lekki więc na dobrych oponach możnaby w zakręcie objechać niejedno auto wyższej klasy, hamulce nieco słabe i brak ABS w pierwszych latach produkcji
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
zestrojony dosyć twardo, ale auto prowadzi się suuper,pewnie nawet przy większych prędkościach, jak na tak małe autko-super, brak ABS i ESP to lekka przesada na oszczędności, ale późniejsze roczniki już miały przynajmniej ABS
~olekiolek@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Układ jezdny jak na tak mały samochód jest w porządku. Co prawda czuć nierówności i wstrząsy podczas jazdy ale z założenia jest to tani i mały samochód, więc nie ma co się spodzewać po nim cudów i wspaniałego komfortu.
~goooliat
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Bardzo miękkie zawieszenie, od początku luz na przekładni kierowniczej. z tyłu sprężyny szybko się sklepały. Poza tym zawieszenie dość trwałe.