Lista ocen Seat Arosa I (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qhash
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Jak dla mnie rewelacja!!! już na pierwszym poziomie sprawnie radzi sobie z przewietrzaniem i odparowywaniem szyb. Czasami tylko załącze drugi poziom ( jazda w dwie osoby i znaczna róznica temperatur na zewnątrz i we wnętrzu) W zimnie silnik o dziwo ( jak na DIESLA) nawet szybko osiaga temperaturę pracy przez co w srodku też jest szybko ciepło. Ale niestety brak wewnętrznego obiegu...
~norbik88
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Małe autko więc nie ma z nią problemów. Trochę silnik się długo nagrzewa (wkońcu to wydajny diesel przez co mało wydaje ciepła w porównaniu do benzyny).
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
W zimie grzeje, w lecie nie ma czym chłodzić. Liczyłem się z tym, że auto nie ma klimatyzacji, dlatego wybrałem egzemplarz z szyberdachem.
~Michhh
~Albert_All
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
gdy na dworze wilgoć, wentylator musi być włączony na najwyższe obroty, by szyby nie zaszły parą. Nie ma problemu z ogrzaniem wnętrza nawet w mrozach
~dan
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
SILNIK W ZIMIE GRZEJE SIĘ DŁUGO- ALE TO DLATEGO ŻE JEST BAARDZO WYDAJNY- WIĘC COŚ ZA COŚ
~dan
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
w zimie nie grzeje sie rewelacyjnie, ale im wydajniejszy silnik tym wolniej się grzeje wiec cos za coś
~emigrant
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jest ok.Trzeba dbać o czystość filtra kabinowego, a może inaczej, wymieniać raz na 2 lata.
~Karolina
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
dłużej się nagrzewa ale to jak każdy diesel, poza tym w porządku
Dziennik kosztów dla Seat Arosa I
5,1
7,8
~kzg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nagrzewa sie bardzo szybko, chlodzi lepiej niz w golfie5. Bardzo fajna sprawa.