Lista ocen Seat Arosa I (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olekiolek@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jestem dość wysoką osobą i na widoczność trochę narzekam. Fotel mam odsunięty do końca i nie mogę dojeżdżać do lini zatrzymania przed skrzyżowaniem, ponieważ nie widzę wtedy sygnalizatora. Poza tym przedni słupek jest w takim miejscu, że na zakręcie w lewo lub rondzie ogranicza mi widoczność.
~norbik88
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Małe autko dobrze \"oszklone\". Zero problemów podczas jazdy i manewrowania na zatłoczonym parkingu. Jestem wysoki więc jak się odwrócę na fotelu kierowcy to ręką mogę dotknąć tylną półkę. Dobre wyczucie auta gwarantowane.
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szyby duże, widać wszystko przy precyzyjniejszych manewrach. A jak w nocy ciemno, to można doświetlić pobocze światłami przeciwmgielnymi.
~Michhh
~qhash
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Z widocznoscią nie ma najmniejszych problemów zarówno na boki jak i do tyłu. Jak dla mnie lusterka są w sam raz nie za małe nie za duże
~Kasia
Hatchback 1.0 50KM 37kW
widocznosc dobra...jednakze mi osobiscie przeszkadza lewa belka kolo przedniej szyby...podczas skretu ogranicza widocznosc ;(
~kzg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Male autko to na parkingach mozna robic wszystko. W trasie duze okno wiec spoko, nigdy nic nie mialem do tego
~cubic
Hatchback 1.0 50KM 37kW
przednia szyba - super widoczność, jak na dłoni :) na pozostałe szyby, choć małe, nie można narzekać
~slledzik@o2.pl
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Calkiem niezle widac. Minus za bardzo male lusterka boczne. Trzeba sie do tego przyzwyczaic
~MeetThePain
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Wydaje ci się że jeszcze centymetr i walniesz w auto, a tam jeszcze metr do auta :)