Lista ocen Seat Arosa II (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daniel@goweb.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ogólnie OK, ale dla palących - problem z trafieniem w popielniczkę po zmroku - brak oświetlenia. Poza tym ciężko dosięgnąć pasy, bo drzwi są bardzo szerokie, ale w sumie można uznać to raczej za plus - drzwi otwierają się bardzo szeroko, ale stopniowy ogranicznik skutecznie zapobiega obijaniu sąsiednich samochodów na parkingu. Bardzo wygodne fotele, ale bagażnik "na zakupy i dwie koszule". Ale za to świetne jakość wykończenia i estetyka wnętrzna.
~Fabio
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Atuty to rególowana kolumna kierownicy, podnoszonie siedzenia kierowcy i pasażera, jednak drzwi są niedopracowane jesli chodzi o wewnątrz, zamontowana na słabych kołkach, kruchy plastik rączka od zamykania drzwi została mi w dłoni, za długie drzwi co może sprawić problem przy wysiadaniu w wąskim garażu i na parkingu.
~Fredi88
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Wszystko pod ręką i czytelne :) Jedynie pokrętła mogłyby być w innym miejscu... ale o tym niżej ;)
~r221174@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
nie wiem czemu uzytkownicy chwalą te fotele, bo mnie zawsze bolą plecy, ale to może nie ich winą:)
~`lk
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Wszystkie potrzebne urządzenia i przyciski są dobrze umiejscowione
~irec;ireneusz.hadyk@poczta.fm
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
bez rewelacji strasznie sie trzeba "wytężyć" aby zmienić nawiew powietrza
~aaa
Hatchback 1.0 50KM 37kW
schowski standardowe, wszystko ma swoje miejsce i sie miesci
~wojtek związek
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
osobiście nie przeszkadza mi ścięty tył, małe gabaryty pozwolą wszędzie zaparkować
~Wnorek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
żle uchylają się fotele do wsiadania do tyłu Cięki jest lepszy
~kris045
Hatchback 1.0 50KM 37kW
wszystko uporządkowane i pod ręką jak w vw itp.