Lista ocen Seat Arosa II (34) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlasciciel arosy
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Auto wazy prawie tone wiec jak na swoją mase nie jest zle. w trasie najmniej paliła 5,6 litra (ale to przy 90 km) z wiekszą iloscią osób i po miescie jest duuzo gorzej, az balem sie to sprawdzic.mysle ze srednio pali jakies 6,5- 7 litrow w jezdzie mieszanej z pasazerem. Jesli chodzi o ceny napraw to nie mam pojęcia bo od 7 miesiecy wydaje kase tylko na paliwo.
~CIASTEK
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Nigdy nie miałem tak małego samochodu i dodatkowo z silnikiem diesla, więc porównując go do moich poprzednich aut to rewelacja 5,5 miasto i 4 a nawet 3,5l trasa. Co do przeglądów to autem zajmuje się sam i jedyny koszt to części, które zakupuje w sieci inter cars gdyż posiadam 20% zniżki(taniej niż na allegro).
~Fabio
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jest to ekonomiczny samochód przy "mądrej jeździe" jednak przy swojej pojemności, masie i mocy w porównaniu z wiekszymi silnikami nie wygląda już tak ekonomicznie. W mieście do 6,5 l, a na trasie 4,5 przy jeździe 90-100km/h. Myśle że przy jeździe 60-70 km/h można zejść poniżej 4 litrów.
~greg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
wystarczająca, średnio 6,5 na 100 w mieście bez szczególnego oszczędzania pedału gazu, części niedrogie, komletna wymiana rozrządu z pompą wody , paski, rolki, filtry oraz olej plus robocizna - 900 zł.
~kris045
Hatchback 1.0 50KM 37kW
spalanie około 6 l w mieście, ale kierowcą jest żona (jeździ sama od 2 lat), więc chyba jeszcze nie zwraca uwagi na ekonomikę jazdy, jazda w korkach i tylko w mieście.
~aaa
Hatchback 1.0 50KM 37kW
niestety auto nie pali mi tak malo jak innym, fakt ze jezdze tylko w miescie - ok 7l/100/przeglad cena zadowalajaca/wieksze naprawy nie byly potrzebne
~piotrek
miasto 6,5l trasa 5-5,5l bez katowania z katowaniem ok 9l
~irec;ireneusz.hadyk@poczta.fm
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
zażycie paliwa oceniam na rewelacyjne, a co do cen przeglądów i napraw nie mam zdania. te typy sie nie psują ;)
~wojtek związek
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
silniki SDI są żywotne, duży zapas mocy ale niestety nie dorównują tym nowszej generacji, mimo to średnio bierze mi 5,5
~CORONER 27
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Niestety posiadam cieżką noge, ale pozytywnie się zdziwiłem gdy na trasie (autostrada 80 - 160km/h) w 4-ech ---4.7!!!!