Lista ocen Seat Arosa II (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fredi88
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Wiem... małe auto a ja daję 5 gwiazdek... Cóż, jakbym chciał wozić rodzinę, to nie kupiłbym arosy. To auto miejskie. Dla 2 osób, awaryjnie można przewieźć 4 :) Mam 188cm wzrostu i z przodu nie czuję żebym miał mniej miejsca niż w golfie mk3, mk4 czy czymś podobnym. Z tyłu? Za kierowcą mojego wzrostu miałbym problem z kolanami. Ale za pasażerem bez problemu się mieszczę. Jak na takie gabaryty, auto jest bardzo przestronne.
~CORONER 27
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Z przodu wygodnie jak w limuzynie. Z tyłu dwie osoby mają też wygodne siedzenia (zawsze można przednie posunąć do przodu no i do roboty - wiecie o co mi chodzi ;) ) Bagażnik ... dwie skrzynie browara i parasol. Ja woże tube bo nie jest mi potrebny.
~Artur
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Na przednich fotelach super nawet dla wysokiej osoby. Z tylu tez jest ok (duzo miejsca kosztem bagaznika), ale jak wysoka osoba usiadzie z przodu i odsunie fotel to niestety za nia jest miejsce tylko na niskiego osobnika
~CIASTEK
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera rewelacyjna (pasażer o wzroście 2m. nie narzekał :) ). Tył to inna sprawa, ale da rade zmieścić nawet dwójkę średniego wzrostu ludzików :) . Niestety o komforcie tej dwójki nie ma co mówić.
~daniel@goweb.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak na małe autko, to z przodu super - z tyłu trochę ciasno, ale ujdzie mając na uwadze rozmiar samochodu. Uwaga - samochód rejstrowany na 4 osoby, ale to nie autobus, a tylne siedzenia są bardzo wygodne.
~`lk
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Wbrew pozorom kierowca i jeden pasażer mają wystarczajaco dużo miejsca, by wygodnie podróżować nawet na długich trasach. Gorzej wygląda sytuacja pasażerów siedzących z tyłu.
~Karol
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
Samochód stworzony dla 2 osób, ale mając 187 cm wzrostu sam za sobą się mieszczę i na wysokość bez problemu (fotel między nogi oczywiście)
~avfreyuhfd
Hatchback 1.0 50KM 37kW
z przodu jest ok,z tylu tez nie najgorzej,choc wysokie osoby (190cm) maja malo miejsca nad glowa,ale to auto ma 3,5m, cos kosztem czegos.
~Piotr
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
dla dwójki pasażerów pojazdu miejsca wystarcza, dla tych z tyłu nie ma luksusu, ale na krótkie dystanse starczy
Dziennik kosztów dla Seat Arosa II
5,9
6,2
6,7
~greg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
z przodu ok, z tyłu kiepsko ale jako 2 drugi samochód w rodzinie traktowany jako środek transportu do pracy i na zakupy - idealny