Lista ocen Seat Arosa II (36) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Tragedia. Mam automat i teraz wiem ze to pierwsze i ostatnie auto z taka wlasnie skrzynia. Jak jest jeszcze "zimna" to szarpie, wyje, cuda niewidy, ale jak juz sie rozgrzeje to jest ok. Lipa troche na trasie bo za maly silnik do taklej skrzyni
~wlasciciel arosy
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Ze skrzynią biegów raczej nie ma problemów. Po przejechaniu 20tys km nie bylo ani jednego zgrzytu na bigu1-5. Biegi wchodzą precyzyjnie.Jedyny problem to wsteczny. Raz na tydzien zle wchodzi, ale to ponoc normalne w kazdym aucie.
~Fredi88
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Precyzyjne wrzuca się biegi także nie ma co narzekać. Fakt, przełożenia krótkie, ale w małych silnikach zawsze tak jest ;)
~Fabio
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Bezproblemowa zmiana biegów,duże przyśpieszenie na I i II biegu co czyni autkio zwinne, przy 55 km/h można już jechać na V.
~daniel@goweb.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak dla mnie trochę za krótki 1 i 2 bieg - przy ostrzejszym przyśpieszaniu trzeba szybko wahlować dźwignią, ale reszta OK!
~Marcin_Radom
Hatchback 1.0 50KM 37kW
wsteczny nie zawsze wchodzi za pierwszym razem ale inni posiadacze Seata Arosy ponoć też tak mają
~CIASTEK
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Skrzynia chodzi precyzyjnie, lepiej niż w Ibizie 1.4mpi 2000r.(miałem takową przez 2,5 roku)
~mario
Hatchback 1.0 50KM 37kW
do skrzynii nie mam zastrzeżeń łatwo wchodzą,z wyjątkiem wstecznego który trzeba czasami ponownie włączyć
~CORONER 27
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Fakt troche krutkie 1 i 2 ,ale dają lepsze przyspieszenia (na światłach nie jeden się zdziwił)
Dziennik kosztów dla Seat Arosa II
5,9
6,2
6,7
~damian
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Bywaja problemy z wrzuceniem jedynki. Poza tym skrzynia przecietna.