Lista ocen Seat Arosa II (31) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlasciciel arosy
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Samochód bardzo dobrze trzyma sie drogi. Spokojnie pociągnął na prostej 160 km z groszami (testowalem dwa razy) Nawet przy tej predkosci nie ma duzych problemow z utrzymaniem auta, co mnie zaskoczyło! Nie zmienia to jednak faktu ze 160km to juz prawie max obroty dla silniczka heheh ;)
~damian
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Zdecydowanie za miekkie zawieszenie. Chociaz przez 9 latach jezdzenia po polskich dziurach, a mieszkam na wsi i go nie oszczedzalem to dziala dalej bez zarzutow. Nic jeszcze nie wymienialem.
~r221174@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
ok, nic nie zrobiłem od początku, choć może wypadałoby coś zmienić. Od niemal początku mam takie stuki przy mocnychrychach kierownicą w prawo w lewo ale mnie to nie przeszkadza
~Fabio
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Dobrze sie prowadzi i nie znosi go na zakrętach, minus za wieksze odczucia w trakcie jazdy po dziurach,przydałby się system ABS. (mam tylko wspomaganie kierownicy)
~aaa
Hatchback 1.0 50KM 37kW
nie mam wspomagania, a jestem drobna osoba i czasem jest mi ciezko, ale to male auto i daje rade. prowadzi sie bardzo dobrze, trzyma sie zakretow lepiej niz inne male auta.
~mario
Hatchback 1.0 50KM 37kW
auto mimo swych wymiarów trzyma się dobrze drogi, zawieszenie dosć sztywne ale nie jest to jeszcze auto sportowe,w sumie jest komfortowe
~Fredi88
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nie zauważyłem nic niepokojącego. Fajnie się prowadzi, nie buja w zakrętach, zawieszenie dobrze tłumi nierówności.
~greg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
w zakretach miejskich ulic lubi sie wychylac ale dostosowując prędkość do warunków jest ok
~Marcin_Radom
Hatchback 1.0 50KM 37kW
auto ze sztywnym zawieszeniem na nierównej drodze czuć dołki ale mały promień skrętu
~irec;ireneusz.hadyk@poczta.fm
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
wspomaganie nawet trochę za dobrze chodzi. poza tym mały samochodzik więc na dziurach czuć, że są