Lista ocen Seat Arosa II (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CORONER 27
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jak szyby w zimie zamarzną i nie da się rencznie zeskrobać to jest problem - trochr długo się zagrzewa, nawet przy 2000 obrotów. latem... bez klimy wiadomo,ale przy takim silniku klima?! Szkoda mocy!!!
~Fredi88
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Dałbym doskonale. Mam auto z klimą, chłodzi bdb. Grzeje również bardzo szybko... Minus niestety za umiejscowienie pokręteł... muszę się do nich lekko schylać.
~wlasciciel arosy
Hatchback 1.0 50KM 37kW
dmuchawa i wentylacja bardzo wydajne, ale w moim modelu nie znalazłem filtra kabinowego!!! jestem pewien ze auto nie bylo bite, a mimo to filtra brak.
~Fabio
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Doskonale obmyslany system, szybko sie nagrzewa, i ma dużą sprawność jeśli chodzi o przepływ powietrza, minus za brak zamkniętego obiegu.
~Marcin_Radom
Hatchback 1.0 50KM 37kW
bardzo szybko się nagrzewa byłem miło rozczarowany jak w zimę szybko auto mi się nagrzewa
~aaa
Hatchback 1.0 50KM 37kW
auto sie szybko nagrzewa zima, nie ma w nim klimy, takze latem standard w miescie w samochodzie bez klimy
~damian
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nie mam klimatyzacji, ale nie moge narzekac. Silnik 1.0 szybko sie nagrzewa. Momentalnie robi sie cieplo.
~kris045
Hatchback 1.0 50KM 37kW
na pewno skuteczniejsze jest wyjęcie na zimę filtra kabinowego (autko bez klimy)
~greg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
grzanie szybkie jak to w benzynie, poranki szybko stają sie we wnętrzu cieplejsze
~Johnny
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
super wydajne! ciepło w zimie od razu, latem wydajna dmuchawa pomimo braku klimy!!!