Oceny Seat Ateca SUV 2.0 TSI 190KM 140kW 2017-2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Ateca SUV 2.0 TSI 190KM 140kW 2017-2020

~similar
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Mam obecnie Atece w wersji FR. Choć wygląd mimo dodataków szczególnie nie porywa (zbyt dużo podobieństw do Skody Karoq, za mało indywidualizmu sportowego) - polecam to auto (to już moja druga Ateca - pierwsza była 1,4). To taki VW Tiguan dla uboższych, aczkolwiek na tle droższego brata można wyróżnić kilka wad (skromniejsze wnętrze, mniejszy prestiż, mniej gadżetów, mniejszy wybór silników) oraz zalet (o 1/5 niższa cena przy tym samym...
~APK
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Dałbym 4,5, ale nie da się. Szczegóły w poniższych kategoriach. Ogólnie samochód na plus. Chyba, że ktoś jest uczulony na VAG. Ja przesiadłem się ze Skody Yeti 1.8 TSI. Miałem więc spore wymagania wobec prowadzenia i osiągów. Ciężko mi było znaleźć na rynku godnego następcę w akceptowalnej cenie. Ateca dała radę. Samochód jest bardzo wszechstronny. Mógłby być troszkę tańszy. Na razie z perspektywy czasu zmieniłbym może tylko listę wyposażenia...
~Chris
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Szukałem nowego auta - SUVa. Miałem na liście sporo samochodów. Kilkoma byłem na jeździe próbnej. Ateca wygrała z innymi. Wszystko mi się w niej podobało. Największym konkurentem był Tiguan ale był juz dużo droższy.
~Kris
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Z perspektywy kilkumiesięcznego użytkowania auto zdecydowanie zadowala moje potrzeby jako kierowcy, a także potrzeby żony jako drugiego kierowcy.
~Jarek
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Ma tradycyjny wygląd czym zdobywa wielu zwolenników. Jest wygodny i dobrze wyposażony a z 2,0TSI posiada naprawde spory zapas mocy. Poprostu kupilbym go jeszcze raz.
~Janek. S
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Samo hamuje stwarza bardzo niebezpieczne sytuacje.pomimo włączonego tempomat aktywnego

Usterki Seat Ateca

Seat Ateca – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hetman72
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Jedyny problem to jest z pedałem gazu, tak jakoś mało ergonomicznie usytuowany (Ergonomia)
~Jarek
~Xben