Lista ocen Seat Ateca SUV Facelifting (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Mam automat isuper. Są łopatki przy kierownicy, jest tryb przy gałce ręcznej zmiany i można też dać tryb sport. Generalnie nie polecam trybu eco - to porażka a nic nie oszczędza się. Bardzo fajną sprawą jest aktywny tempomat z funcją utrzymywania dystansu do pojazdu poprzedzającego - w tym trybie skrzynia działa eko i sprawnie.
~Fascynat
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
DSG to najlepsza skrzynia jaką jeździłem. Polecam łopatki przy kierownicy bo w każdej chwili można zredukować bieg i czasem się to może przydać... duża funkcjonalność tryby pracy wybierane pokrętem na konsoli, szybka albo nawet bardzo szybka zmiana biegów no ale to DSG więc wiadomo że super szybki
~P
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Bardzo duży lag podczas przyspieszania, najpierw samochód przez sekundę tylko wyje i dopiero potem zaczyna jechać.
~Konrad
SUV Facelifting 1.0 EcoTSI 110KM 81kW
Fajny manual z ładną dźwignią o małym skoku czasami zdarza się mu delikatne haczenie.
~Ali
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Bajka, biegi zmienia niezauważalnie, dobrze dostosowując pracę do stylu jazdy także z przyczepą kempingową.
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Moim zdaniem ospała, żeby w miarę dynamicznie ruszyć trzeba mocniej wcisnąć gaz.
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Pracuje bez szarpnięć z małym lagiem, dwa razy jakby zaspała, ale ogólnie świetna.
~Expert z doświadczeniem
DSG, SKRZYNIA MARZENIE SZYBKĄ, CICHA, 7 BIEGÓW