Lista ocen Seat Ateca SUV Facelifting (6) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fascynat
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Klima, filtry p.pyłkowe itd ogrzewanie działa szybko i w całej kabinie ale tutaj to w większości aut jest bardzo dobrze bo elektroniczne klimy to już standard... szybkie odparowanie ale polecam podgrzewaną szybę przednią - miałem kiedyś w fordzie i jest to rzecz która naprawdę poprawia komfort jazdy brawo dla seata za szybę podgrzewaną i cenę która jest przyzwoita
~Ali
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Po wyjechaniu z garażu zimą zaczyna już lecieć ciepłe powietrze. Rewelacja. Do tego grzane stołki i kierownica, zima kierowcy nie straszna. Latem zobaczymy, szczególnie ile da atermiczna przednia szyba.
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Jak grzeje nie małem jeszcze okazji przetestować, klimatyzacja bardzo wydajna, plus za nawiew na tylnie siedzenia w słupku i pod siedzeniami.
~Janek
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Świetna. Ogrzewana szyba, kierownica, fotele sprawia, że ciepełko jest dostępne od zaraz a zaparowane szyby to tylko wspomnienie.
~Konrad
SUV Facelifting 1.0 EcoTSI 110KM 81kW
Climatronic dwustrefowy jest wydajny więc bez uwag. Szybko się nagrzewa to zaleta małego silnika.
~Expert z doświadczeniem
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Najnowsze rozwiązania, rewelacyjna podgrzewana przednia szyba ze specjalna powłoką
Seat Ateca SUV Facelifting