Lista ocen Seat Exeo (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henrys
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dlaczego doskonale-proste,może i stara konstrukcja,ale dobra i sprawdzona(choć pare wyjątków jest najnowszy silnik ;-)czyli serducho ,dla mnie bezcenne).A teraz o cenie Cennikowo moje auto z masa dodatków 129tys.Zapłaciłem 119tys(łącznie z chipem z gwarancją)za bardzo bogatą wersję 200KM najnowszego diesla.Ok za to to można już mieć a ja zapytam co????.ta sama konfiguracja pasata kombi??? 141 tys. rabat max 10k i tylko 170 KM bo nikt...
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
5 gwiazdek tylko dlatego, że kupiłem go na licytacji za 15 tyś w 2018 r. Nigdy nie wydał bym na to auto 25-30 tyś jak kosztuje . Wszystko jest ok dopóki się jeździ. Sprzedać tego skurwysyna graniczy z cudem , 3/4 polski nawet nie wie że takie auto istnieje a historie o TSI i multitronic skutecznie zniechęcają kupujących . Gdybym miał to auto w manualu zapewne zrobił bym jakiegoś chipa i jeździł bym dalej , niestety multitronic szybko studzi...
~Sleppy
Sedan 1.6 MPi 102KM 75kW
Pieniądze za jakie można kupić exeo są niewielkie w stosunku do produktu który otrzymujemy. Oczywiście niektórzy preferują znaczek audi czy skoda ponad seata, ale jest to tylko i wyłącznie na korzyść samochodu który nie ciesząc się popularnością można kupić w atrakcyjnej cenie. Biorąc pod uwagę zastosowane sprawdzone rozwiązania i niezawodność samochody te tak naprawdę zostaną docenione za parę lat:).
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Chcąc kupić A4 z takim samym wyposażeniem trzeba wydać o 60 - 70 tysięcy więcej. Zgadzam się, że prestiż marki Audi jest znacznie większy, ale czy na pewno warto aż tak przepłacać? Ja stwierdziłem, że nie i jestem jak na razie z wyboru bardzo zadowolony. Za trochę ponad 100 tyś złotych wyjeżdża z salonu nowiutkie auto, z metalikiem, biksenonami oraz kompletnym wyposażeniem.
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
To chyba największy atut tego samochodu. Jakość Audi za cenę Seata. Wyposarzenie w wersji Style to więcej niż daje konkurencja: climatronic, czujniki parkowania, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, tempomat, elektryka. Czego chcieć więcej? Może navi, ale bez przesady za te pieniądze jest naprawdę dobrze. No bo w sumie to całkiem fajne audi w przebraniu seata, z gwarancją na 5 lat.
~Remi
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bez porównania z jakimkolwiek innym samochodem w klasie. Niecałe 70 tyś zł za dobrze wyposażony samochód z mocnym 2 litrowym silnikiem diesla z całą techniką audi A4 i gwarancją 5 letnią to naprawdę okazja. Audi z tym silnikiem, prawie identycznym zawieszeniem i ciut lepszym wyposażeniem kosztuje ponad 120 tysięcy złotych.
~NK1
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Tutaj naprawdę wysoka ocena. Wystarczy porównać sobie ceny Exeo z A4 B7, za to pierwsze płacimy mniej a otrzymujemy młodszy i lepiej wyposażony pojazd, właściwie w niczym nie odbiegający od pierwowzoru, może poza gorszym lakierem, i brakiem plastikowych nakładek z tyłu na przednie fotele.
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dałem 5 bo kupiłem auto w super promocji - tańsze o 15 tys. zł i doposażone w biksenony, chłodzony schowek, pakiet schowków oraz kilka innych dodatków. Dla mnie cena w całości odzwierciedla jakość auta - jeżeli chce się kupić coś tańszego to musi się to odbic na jakości wykonania i materiałów.
~Alex
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Tutaj dałbym 10. Za stosunkowo nie stare auto (do 10 lat) możemy zapłacić 25-30tys. zł i mieć pewny samochód z przebiegiem do 150tys km w bardzo dobrej konfiguracji. Kupujemy tak naprawdę Audi ze znaczkiem Seata. Uważam że o tych wymiarach nie mamy lepszego wyboru w tej cenie.
~robert1272
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Drogi, o wiele za drogi do tego co oferuje, miejsca z tyłu tyle co w kabriolecie ze składanym dachem, mały kufer i archaiczna konstrukcja wyceniona z dodatkami na ponad 100 tys. to o wiele za drogo jak za sam silnik i bose bo tylko te dwie rzeczy są w tym aucie coś warte