Lista ocen Seat Exeo Sedan (25) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Auto godne uwagi. Sprawdzone rozwiązania Audi. Silnik, skrzynia biegów to prawdziwa poezja. Pytaniem jest zawieszenie, które ponoć nie wytrzymuje polskich warunków, ale nie ma rzeczy niezniszczalnych. Dla mnie największy plus tego samochodu jest też jego wielkim minusem. Klon Audi A4 do przesady. Brakuje własnej inwencji designerskiej Seata. Wielka szkoda. Iżynierowie poszli po najmniejszej lini oporu. Rażą mnie klamki boczne przeklejone ze...
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Po 11 latach jazdy i 170 tyś km mogę bardzo pochwalić to auto. Nigdy mnie nie zawiodło i jestem pewien, że jeszcze przez długi czas tak będzie. Oczywiście wszystkie serwisy, naprawy i wymiany wykonywane były w terminie i bez oszczędzania. Tych napraw właściwie nie było dużo i jeśli jakieś do wynikające ze zdarzeń niż awarii sprzętu. Z perspektywy czasu auto ma dwa mankamenty: mało miejsca na kanapie z tyłu i niewielki otwór załadunkowy do...
~DanielP
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Samochód, który w ekonomicznej cenie zapewnia doświadczenie z jazdy audi. Bardzo dobrze prowadzi się na autostradzie a w mieście jest to kwestią nawyku. Wygoda jazdy niemieckim samochodem przebija się tu na każdym kroku i warto wspomnieć, że jest on ostatnią generacją silnika 1.8t 20v. Polecam bez zawahania chociaż elektryka naprawdę potrafi płatać figle ale to już ogólna przywara audi. Przy dobrym traktowaniu jest niezniszczalny chociaż...
~Piotr
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Ogólnie, bardzo udany remake dobrze zaprojektowanego samochodu. Uzupełniony nowym silnikiem TSI i siedmiobiegowym tiptronikiem - prawdziwa frajda z jazdy. Kiedy chcemy to przemieszczamy się dostojnie a kiedy tylko zajdzie taka potrzeba możemy zniknąć za horyzontem w oka mgnieniu. Tak na poważnie, pełnia bezpieczeństwa przy wyprzedzaniu na trasie, w polskich warunkach każde auto do jazdy pozamiejskiej powinno dysponować taką mocą.
~Honoratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Zachwyt i rozczarowanie. Auto na autostrady, natomiast dziury mną wstrząsnęły, dosłownie. Porażka. Z 40km drogi do pracy i nazad 6 to płyty betonowe. W niczym mnie tak nie wytrzęsło jak w Exeo. Koszmar nie do opisania. Auto z boku wygląda jak skład towarowy, a w środku miejsca jak dla krasnoludków. Jazda z tyłu to mordęga, ale to samo było w A80 i A4... Plusy to silnik i wyciszenie auta. Tutaj rewelacja.
~Domi K
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Nie kupiłbym innego. Myślałem też o innych markach, ale ten najbardziej mi się spodobał. Plusem dla mnie jest to, że co drugie auto na ulicy to nie Exeo, a serwisowanie i mechanicy do VW group są wszędzie. Części też są w normalnych cenach jak sprawdzałem - poprzedni samochód w zeszłym roku mnie poważnie w tej dziedzinie zaskoczył i racjonalnie sprawdziłem ile tutaj może mnie ewentualna naprawa kosztować.
~NK1
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Po prostu - fajny samochód, choć według mnie bez własnego charakteru - to w końcu kopia schodzącego wówczas z produkcji Audi A4. Polecam każdemu, kto chciałby mieć nieco młodsze rocznikowo Audi A4 B6/B7, to w końcu sprawdzona konstrukcja. Exeo to najmłodszy samochód, jaki można mieć z silnikiem 1.8T.
~widof
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Exeo wygląda zadziornie, przynajmniej z przodu : ) i to mi się podoba, światła skrętne w wersji z bixenonem fajnie doświetlają zakręty, miejsca w środku zdecydowanie za mało. Sedan ma może i pojemny bagażnik, ale ciężko zmieścić do niego duży gabaryt, ze względu na mały otwór załadunkowy.
~lukasek4433
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Autko jest bardzo fajne. Dobrze jezdzi ma mocny, dynamiczny i oszczedny silnik. Materialy sa bardzo dobrej jakosci,a wyglad mi pasuje i nie przeszkadza. Zawsze lubilem Seaty. Ten jest juz 3 i znow jest super jak 2 poprzednie. Nie zawiodlem sie na tej marce. Wole go niz jakies 407 czy Avensise
~Adam
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Przez 2 lata użytkowania nie miałem ani jednej usterki. Auto jest wygodne i bardzo dobrze wyposażone (posiadam wersję Sport). Jakość wykonania zadawalająca. Auto miało być na dwa lata a pozostanie ze mną jeszcze minimum kolejne dwa :-)
Seat Exeo Sedan