Lista ocen Seat Exeo Sedan (23) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NK1
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Całkiem przyzwoite, jednak spodziewałem się iż będzie odrobinę ciszej przy prędkościach autostradowych, zwłaszcza jak na samochód tej klasy. Wyciszenie silnika bardzo dobre, chociaż oryginalnie w 1.8T brak jest maty wygłuszającej maskę.
~pansowa
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wyciszenie to bardzo duzy atut tego samochodu. Mozna jechac 160kmh caly czas i caly czas mozna swobodnie rozmawiac i nie trzeba podglasniac muzyki. Zdecydowanie najmniej meczace auto w trasie jakie dotychczas posiadalem.
~iroc_pl
Sedan 2.0 TSI 211KM 155kW
absolutnie świetnie wyciszone auto (przynajmniej przy silniku TSI). Silnik słychać tylko wtedy gdy się poci, a przy prędkościach autostradowych można spokojnie rozmawiać. W efekcie nawet trasy typu 1500 km jednego dnia nie nużą.
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Zawsze może być lepiej, ale co ciekawe Exeo jest w mojej ocenie lepiej wyciszone niż nowa Toyota Rav 4 (2021 r.) Jest to dla mnie sporym zaskoczeniem, ale takie spostrzeżenia podzielają moi pasażerowie.
~Amigo
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bardzo dobrze wyciszony samochód , to jest naprawdę ważne dla komfortu. Oczywiście coś tam słychać ale spektrum dzwięku jest naprawdę przyjemne tak do 100km/h działa wręcz usypiająco .
~Domi K
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
6, 6, i jeszcze raz 6. Na 1 jeżdzie już naszym samochodem jechałem 170 i pytam żony - jak myślisz ile jedziemy - ona na to, że pewnie jakieś 120.
~exeoKRAKÓW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Silnik na common railu oraz podwójne szyby powodują że samochód jest naprawde cichy, jedynie po przekroczeniu 4 tyś obr słychać mocno jednostkę.
~semper
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
jest świetnie , można rozmawiać i słuchać radia bez problemow.Silnik cichy nawet w zakresie wysokich obrotow - słychać go tyle ile trzeba....
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Super. Cicho i przyjemnie. Muzyczka gra, żadnych warkotów, klekotania i innych. Gdy trzeba słychać silnik w sposób wystarczający.
Dziennik kosztów dla Seat Exeo Sedan
7,3
~widof
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
tutaj nie można narzekać, jest dość chicho, w trasie przy 140km/h można spokojnie porozmawiać
Seat Exeo Sedan