Lista ocen Seat Exeo ST (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henrys
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Na razie nic i oby tak zostało na dłużej pozatym 5 lat gwarancji ,wiec się nie martwie. O serwis się nie boję bo z poprzednim moim seatem zero problemów z ewentualnymi naprawami usterek a były tylko 2 przez 4 lata;-).1.turbinka niby nic ale coś z jej dzwiękiem się zmieniło od razu wymienili na nową.Po 32 tys.km coś zaczeło stukać w pzrednim kole okażało sie że tuleja przy wachaczu wymieniono wszytstkie 4 na nowe i dalej na gwarancji mimo ,że...
~Ojciec rodziny
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
To moje 3 auto kupowane od Dealera a drugi SEAT. W poprzednich zdarzały się drobne usterki i bolaczki tzw. wieku dziecięcego. Tutaj o dziwo brak jakichkolwiek usterek. Nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy, nic się nie luzuje, odpada, itp. Reflektory nie parują (a to w Seatach rzadkość). Do tej pory nawet jednej żarówki nie zmieniłem!!!
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Na razie nic się nie popsuło. To już kolejne moje auto kupowane od dealera, ale dopiero pierwsze z brakiem jakichkolwiek usterek. W poprzednich psuły się co prawda drobizagi, ale jednak się psuły.
~Kuba
ST 1.8 TSI 160KM 118kW
dwa razy mnie zawiódł, nie odpalił: 1. rozładowany akumulator 2. brak paliwa w komorze spalania, podobno zablokowały się wtryski benzynowe (dziwne aby wszystkie 4 naraz)
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
W moim aucie ni ch..a nie szłlo zakodować pilota , ani nowego ani starego ... Wieczne otwieranie z kluczyka było utrapieniem , a nikt nie potrafił sobie z tym poradzić
~Alex
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Musiałem wymienić moduł komfortu bo nie zawsze działało mi oświetlenie kabiny. Koszt używanego modułu - 600 zł. Poza tym nic nie psuje się.
~Karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Przez okres 6 lat popsuło się ? No właśnie nic się popsuło. A 3 razy wymieniałem żarówki z przodu
~Tomeczek
ST 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Nic nieprzewidzianego jeszcze nie musiałem naprawiać i oby tak zostało.
~JP 72
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Na razie bez problemów. Wymiana żarówek. Codzienna eksploatacja i przeglądy.
~MarioS
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
W ramach gwarancji wymieniono podświetlenie tablicy rejestracyjnej.
Seat Exeo ST