Lista ocen Seat Exeo ST (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
To jest A4 poprzedniej generacji - więcej tłumaczyć nie trzeba. Wszystko na swoim miejscu, idealnie spasowane z intuicyjną obsługą. Do tego jakość użytych materiałów i dbałość o detale podnoszą w znaczący sposób komfort korzystania.
~Henrys
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Co niemiec to niemiec wszytko tam gdzie powinno być i tak naprawde dla mnie to jest najważniejsze każdemu deska swojego auta nawet niewiem jak kosmiczna i tak sie przeje po jakimś czasie a póżniej liczy się juz tylko wygoda.
~karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Brak schowków w drzwiach tylnych jest bolesny gdy jedziemy w 5 osób. Gdy w 4 schowek podłokietniku jest wystarczający. Umiejscowienie ręcznego -nieporozumienie.(uderzam w podłokietnik więc muszę go cały czas mieć podniesiony)
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
Wszystko pod ręką, posiadałem bardzo bogate wysposażenie - m.in. lodówka w schowku , tempomat , kolorowy wyswietlacz miedzy zegarami , navi z sd dvd i tak dalej , bardzo szybko się przyzwyczaiłem .
~Alex
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Jak w każdym VAGu wszystko jest pod ręką, panel klimatyzacji znamy z innych aut grupy, w sumie cała obsługa auta jest maksymalnie prosta i intuicyjna
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Niemiecka technika, precyzja i rozwiązania z A4 - więcej rekomendacji nie trzeba. Wszystko mam pod ręką, obsługa intuicyjna.
~Kierowca
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dokładnie jak w A4 i całym koncernie VW - wszystko na swoim miejscu, pod ręką i intuicyjnie obsługiwane. Brawo i tak trzymać.
~Kuba
ST 1.8 TSI 160KM 118kW
wszystko pod ręką, schowki w drzwiach mogły by być większe, brak schowków w tylnych drzwiach
~JP 72
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Na wysokim poziomie. Czytelne wskaźniki. Duże przyciski, łatwe w obsłudze. Ładne, czytelne zegary.
~Karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Przestrzeń z tytułu na nogi i wielkość bagażnika charakterystyczna dla auta typu Golf
Seat Exeo ST