Lista ocen Seat Exeo ST (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henrys
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Nie dam oceny przecietnej ponieważ mam rocznik modelowy 2011 po poprawkach i jak wiadomo 44 mm wiecej miejsca na kolana dla pasażera to niby nic a jednak.We wcześniejszej wersji którą miałem do dyspozycji przy moim ustawieniu fotela kierowcy nie bylem w stanie usiąść za sobą na tylnej kanapie9ledwo na wcisk mam 182 cm i lubie siedzieć przy podłodze).Teraz przy tym samym ustawienu w moim po lifcie siadam bez problemu i nie cisne kolanami w...
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu przestrzeni jest wystarczająco dużo. Jeździ się bardzo wygodnie - fotele są dobrze wyprofilowane, mają szeroki zakres regulacji z ustawieniem lędźwi włącznie. Dobrze trzymają podczas szybkiej jazdy po zakrętach. Z tyłu jest gorzej - dokładnie jak w A4 w wersji B7. Tragedii jednak nie ma. Dzieci i niewysocy dorośli jadą bez większych wyrzeczeń.
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miesca jest wystarczająco dużo. Z tyłu znacznie mniej (mniej niż w Tośku), ale to jasna konsekwencja takiego a nie innego ułożenia silnika. Ja wybierałem auto świadomie i dla mnie oraz mojej rodziny miejsca nie brakuje. Duży plus za użyte materiały (wersja Style), ich spasowanie oraz dodatkowe rozwiązania (schowki, uchwyty na kubku, itp.).
~Alex
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dla kierowcy i przedniego pasażera jest OK. Z tyłu ciut gorzej. Ale 4 dorosłe osoby mogą komfortowo podróżować tym autem. Mam 177 cm wzrostu i spokojnie siedzę sam za sobą. Dla rodziny 2+2 auto jest wystarczające pod względem przestrzeni.
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
Przestrzeń ładnie wygospodarowana , choć z tyłu raczej umiarowana. Jestem niski (170 cm ) więc raczej z tyłu nie było powodów do narzekań , ale gdy masz ok 185-190 cm to z tyłu polecam wozić raczej ludzi bez nóg.
~Ojciec rodziny
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest wystarczająco dużo. Z tyłu już trochę gorzej, ale z drugiej strony każdy widzi co kupuje i do czego auto będzie służyło. Mie wystarczy miejsca dla rodziny 2 + 3 (małe dzieci).
~Kierowca
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest super - dużo miejsca, wygodne fotele, klimatyzowany schowek. Z tyłu trochę mniej miejsca, ale narzekać nie ma na co. Generalnie jest ok. Jakbym chciał mieć ponton to kupiłbym Skodę SUPERB.
~tomasz
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Z przodu bosko, z tyłu tylko dzieci - mało miejsca na nogi. (po liftingu to poprawili). Ale ma to swoje zalety (teściowa nie będzie mieć za dobrze) Daje trojkę bo to jednak klasa D a nie kompakt.
~dest
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Wiedziały gały co brały, więc nie narzekam, nie potrzebuję większego samochodu. trochę mnie bawią opinie użytkowników , którzy wieszają psy na exeo, że ciasne, czyżby kupowali z allegro?
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Daję 5 bo z przodu jest super (jężdże tylko tutaj). Dzieci mam małe, więc z tyłu dla nich starczy miejsca w zupełności. Bagażnik mógłby być większy, ale ten jest ustawny i jak narazie nie narzekam.
Seat Exeo ST