Lista ocen Seat Exeo ST (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alex
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Tutaj jest wszystko super. Skrzynia bardzo precyzyjna. Przełożenia krótkie. Przy prędkości 140kmh (GPS) mam 2200 obrotów na minutę. Niestety u mnie jest lekka wibracja na lewarku skrzyni. Nie wiem czy tak jest w każdym exeo, ale mój tak ma.
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
Nic nie zapewni takiej płynności jazdy jak multitronic , 7 wirtualnych przełożeń z łopatkami jest ok , poza tym że w skrzyni sypią sie łożyska i jest z plasteliny ....
~Ojciec rodziny
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Nic nie haczy, przełożenia krótkie i precyzyjne tory zmian. Do tego w końcu mam skrzynię 6-cio biegową co bardzo podnosi komfort jazdy w długich trasach i z dużymi prędkościami.
~Kierowca
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
6 biegów o krótkim skoku lewarka i bardzo elastycznym zestopniowaniu - dla mnie rewelka. Nie haczy na żadnym z biegów (w poprzednim aucie wsteczny bieg nieco haczył).
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bez haczenia, krótkie skoki lewarka, wysoka precyzja - jestem zadowolony. W poprzednim aucie brakowało 6, tutaj już jest :-)
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Tutaj standard w seatach - krótki lewarek, krótkie skoki, precyzja i wreszcie jest \"6\", co daje super komfort na trasie.
~seba2
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Przy zimnym silniku czasem z jedynka i rzadziej dójka pojawiaja sie trudnosci z wrzuceniem
~Karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Precyzyjna krótkie przełożenia. W polskich realiach 6 raczej na autostradę.
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dobre, krótkie przełożenia. Nie haczy i jest dobrze zestopniowana.
~dest
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Biegi wchodzą taj jak można oczekiwać od tej klasy samochodu.
Seat Exeo ST