Lista ocen Seat Exeo ST (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alex
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Daję 4. Ale dałbym 4.5. Uważam że komora silnikowa mogła być lepiej wyciszona, ale kabina jest świetnie wyciszona. Mam szybę akustyczną z przodu i na autostradach jest dość cicho. Można spokojnie rozmawiać przy wysokich prędkościach(140-190). Przy czym nie czuje różnicy na 140kmh i na 190kmh. Szum rośnie do 140-150kmh a potem nie czujemy różnicy.
~Ojciec rodziny
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Tak cicho nie miałem w żadnym dotychczasowym aucie. Po wykonaniu wnętrza i jego wyciszeniu widać pochodzenie auta. Polecam doposażyć auto EXEO w dźwiekoszczelną przednią szybę - rewelacyjnie się sprawdza na autostradach. Można gnać, a szum powietrza jest prawie nie zauważalny.
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Auto jest super wyciszone. Do tego opcjonalna (ja mam) dźwiękoszczelna przednia szyba podnosi i tak już duży komfort użytkowania. Na autostradzie 170 i więcej nie powoduje utraty słuchu jak w większości innych aut.
~Kierowca
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
W żadnym z dotychczasowych aut nie miałem tak cicho. I przy małych i przy dużych prędkościach jest super - to pwenie zasługa aerodynamicznej sylwetki i dźwiękoszczelnej przedniej szyby (opcja dodana do mojego modelu).
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
Tu zdecydowanie gorzej niż w b6 czy w b7 , słychać dużo bardziej opony i tu pomińmy kwestie opon - na takich samcyh w audi jest ciszej , wyciszenie skrzyni pomińmy w milczeniu , silnika ok
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Nie wiem jak to Seat w tym modelu zrobił, ale w porównaniu chociażby do Toledo III jest super. Z dodatków mam dzwiękoszczelną przednią szybę, co znacznie obniża poziom hałasu na autostradach.
~JP 72
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bardzo dobre wyciszenie, jak na tę klasę samochodu. Takiej ciszy w środku kabiny przy prędkościach powyżej 100 km na godzinę, może Seatowi pozazdrościć niejeden samochód klasy wyższej.
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
W środku jest tak cicho, że aż nie do uwierzenia. W Toledo było znacznie głośniej. Myślę, że działa tu na korzyść dodatkowa opcja w postaci dźwiękoszczelnej szyby przedniej.
~Tomeczek
ST 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
przy 140 na autostradzie można spokojnie rozmawiać. Nawet przy 210 nie jest jakoś bardzo głośno.
~Mateusz
ST 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
na czymś musieli przyoszczędzić ale na portalach jest dużo części pasujących od b6 czy b7
Seat Exeo ST