Lista ocen Seat Ibiza III (266) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 267 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
OK . Lekki pomruk silnika i to jest to. Jeszcze nie jechałem nim ponad 100 km/h bo go docieram LUDZIE - nie róbcie błędu jaki urzytkownicy robią w większości !!!!!!!!!!!!!!!! Samochód mimo przejścia hamowni czy testów fabrycznych nie jest dotarty - słowa ludzi i mechaników z salonu , że " po wyjechaniu ode mnie z salonu może pan jechać ile fabryka dała " TO BZDURA !!!!!! Przez kilka tygodni ( do ok 2000 km ) silnik pracuje na oleju mineralnym...
~Pangia
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Był mały problem z uszczelką lewych przednich drzwi, przez co był świst w aucie i do środka ciekła woda, a przy dużej ulewie po prostu się lało – raz w trasie po prostu dałem sobie spokój i pozwalałem mojej ręce moknąć w spokoju. Z czasem okazało się, że to nie uszczelka, a rozregulowany zawias jest winny i po wizycie u blacharza (przy okazji klepany był prawy bok, w którego wjechał mi dziadek w passeratti CC) fotel przestał tonąć w...
~p.m10@wp.pl
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Słabe. Słychać silnik, skrzynię i sprzęgło, zawieszenie, opony. Ale fabryczne radio samo się pogłaśnia przy większej prędkości :) więc producent to przewidział projektując auto. W tej klasie oszczędza się na wyciszeniu, ale za to auto jest lekkie. Można się przyzwyczaić do odgłosów. Trzeba tylko mieć dobre amortyzatory, sprężyny i gumy w zawieszeniu. Auto nie sprawia wrażenia klekota, raczej nowego auta, tyle, że głośnego. - weryfikacja po...
~Dark. Masz jakieś pyt. pisz.. darekdk@interia.pl napewno odpisze.
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
O tym nie powinienem sie wypowiadac, gdyz mam załozoną strumienice zamiast srodkowego tlumika, a tylny jest "dwururkowy" KM, ale przy 140 km/h i tego tez nie slychac :) Wytłumiłem matami całe prawie wnetrze samochodu, bagaznik, drzwi. wiec jest ok. Muzyczka tez swietnie chodzi, ale tylk owtedy gdy się wytłumi odpowiednio drzwi i bagaznik, co jest podstawowym zadaniem wygluszenia :)
~adamd
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Zaskakująco cichy na biegu jałowym, tylko przy ciepłym silniku - na światłach nie słychać że pracuje. Silnik raczej cichy, ale słychać kiedy trzeba zmienić bieg. Bardzo głośny przy dużych prędkościach - świst powietrza i silnik nie dają słuchać radia. W środku trudno określić kierunek dochodzenia dźwięku z zewnątrz - skąd nadjeżdża karetka, gdzie stuka w samochodzie.
~WK.
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Do 115 km/h znośnie, a nawet cicho i przyjemnie. Samochód nie szumi (!!!) - jest powiedziałbym nawet cichszy pod względem szumów niż 407. Ale powyżej tej prędkości (ok. 3000 obr/s) silnik zaczyna być bardzo głośny - z tego powodu (dla komfortu) nawet na autostradzie starałem się jeździć wolniej (dla Felicji nie miało to znaczenia). Turkot silnika powolny i przyjemny.
~mateusz_węgrzyk
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Po przesiadce z Fiata Punto wyciszenie jest dobre. Na autostradzie przy 140km/h jest dosyć głośno tymbardziej że lewe lusterko mam pęknięte w środku i łapie powietrze. Mimo to można spokojnie rozmawiać i nie przeszkadza aż tak. Podejrzewam że w silniku z 6 biegami byłoby inaczej ponieważ w silniku 1.4 86km przy 140km/h mamy aż 3-3,5 tysiąca obrotów.
~Scandal
Hatchback 1.9 TDI FR 160KM 118kW
Autko jest niestety(lub jak dla mnie stety:) twarde z racji mocy musi mieć dobre i tym samym twarde zawieszenie. Dlatego też jeśli jeździmy dużo po drogach o złej nawierzchni, to trzeba się będzie liczyć z trzeszczącymi na nierównościach plastikami( Seat to niestety nie Audi jeśli chodzi o jakość i spasowanie elementów wnętrza).
~Romek
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Wiciszenie odpowiednie ani nie cicho ani nie głośno jeżeli ktoś lubi posłuchać radia lub jakiejś płytki i tym bardziej nie łubu dubu na maxa ale w normalnym przedziale jak normalny człowiek hałas z zewnątrz jak i ten w środku jest naprawdę ok trzeba przy tym zaznaczyć że da się przy tym normalnie rozmawiać a nie krzyczeć.
~RonnY
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Silnik tak jak juz pisalem nie jest wcale glosny jak co niektorzy twierdza. Jedyne co moze przeszkadzac ( i mowie tu o oponach 205, ibiza stylance ) to szum kol, jesli w tym aucie istenieje silnik to napewno pierwsze co bedzie slychac to szum kol ( mowie tu oczywiscie i szybszej jezdzie )