Lista ocen Seat Ibiza IV (29) - Karoseria

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ArekB
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Wygląd rzecz gustu. Drzwi przednie mogły by być trochę dłuższe, a sam samochód z 5 cm szerszy. Tak niską ocenę daję za jedną rzecz, która nie powinna mieć miejsca; W czasie opadów deszczu w rynience pod szybą klapy bagażnika zbiera się dość dużo wody i jeśli się zapomnę, otworzę normalnie bagażnik, to woda z tej rynienki leje się do bagażnika i na oparcie tylnej kanapy!
~PaKo
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
Generalnie OK, trzeba tylko uważać na błotniki przednie (zdjąć plastikowe nadkola - u mnie był las z mokrą ziemią w kanale odpływowym przez co pojawiły się na błotniku pod bocznym kierunkowskazem 3 mikro kropki rdzy, wyczyściłem cały ten las i zobaczymy co dalej z tego wyjdzie).
~Mirko
SportTourer Facelifting 1.4 85KM 63kW
Nadwozie nie rdzewieje w przeciwieństwie do elementów zawieszenia. Wahacze, belka, półosie są zardzewiałe jakby auto miało co najmniej 200 tyś. km przelotu w warunkach tylko zimowych. Miałem kilka aut nowych i nigdy zawieszenie przy tak małym przebiegu nie było tak mocno zardzewiałe.
~Michal
SportTourer Facelifting 1.4 85KM 63kW
lakier to dramat, dotkniesz i jest rysa, wgniesc blachy mozna lekkim puknieciem ale to juz tak wszyskie wozy teraz maja wiec standard, nie przemyslana maska, golf plusy mialy uszczelke tu nie ma i wycieraczki zdzieraja lakier
~slawek0401
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Przez cały czas auto nie było garażowane, na blasze brak rdzy, więc raczej nieźle w tym zakresie. Mimo użytkowania na autostradach, raczej nie pojawiły się nowe odpryski, więc lakier raczej twardy
~T.J.
SportTourer 1.6 TDI CR 90KM 66kW
Bardzo miękka blacha, przez to bardzo łatwo o uszkodzenia parkingowe spowodowane od uderzeń drzwiami użytkowników samochodów zapracowanych obok. Co jest plagą polskich parkingów pod marketami.
~pawciu.k@interia.pl
SportTourer Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
:-) bardzo podobają mi się te agresywne linie nadwozia i to zadziorne spojrzenie. Z boku nie do końca wygląda jak kombi dlatego chyba nazywa się SportTourer "ST" - za to brawo.
~Marek
Hatchback 5d 1.9 TDI 105KM 77kW
Widać oszczędności w lakierze. Miękki dość podatny na zarysowania. Na całym aucie oscyluje w granicach 90 - 100 mikronów. Spasowanie elementów bez zastrzeżeń.
~XXXX
SportCoupe 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie wiem czy akurat mój egzemplarz. Ale rysuje się od patrzenia. A nadkola rdza zjada słyszałem że bolączka Ibizy to jest.
~Jan III
SportCoupe 1.6 MPI 105KM 77kW
Największy Plus chyba tego auta. Przyciemniane tylne szybki dodają mu charakteru. W wersji 3D ładniejsze tylne lampy.