Lista ocen Seat Ibiza IV (11)

1,6
~Mirko
SportTourer Facelifting 1.4 85KM 63kW
Najgorsze nowe auto w mojej karierze z samochodami. Ilość usterek i punktów ewidentnie niedopracowanej konstrukcji przeraża. Nawet jeśli trafiłem na egzemplarz "poniedziałkowy" (bo tak jedynie jestem w stanie zrozumieć fatalną jakość) to pojawia się pytanie jak to możliwe by takie auto opuściło fabrykę. Jedno wiem na pewno, dzięki temu autu Seat wyleczył mnie z Grupy VW na zawsze - dożywotnio!
3,8
~Johny
SportTourer Facelifting 1.4 85KM 63kW
Auto poprawne. Posiada sporo zalet ale i też wady. Z najważniejszych zaleto to wygląd zewn. wg mnie wygląda ciągle świeżo, zawieszenie usztywnione ale bez przesady, przestrzeń w środku. Z najważniejszych wad to moc silnika i totalny jej brak w dolnym zakresie obrotowym.
3,5
~Krzysiek
SportTourer Facelifting 1.4 85KM 63kW
Auto ładne pojemne lecz przy 92 tys km zaczęło powoli korodować maska od strony silnika , fotel kierowcy zgrzytał odczasu do czasu przy lekkich wybojach było denerwujące, 1,4 mpi mało palił caly bak starczał normalnej jazdy na około 750 km wiec na bak 45l jest okej lecz dynamicznością nie grzeszył do miasta dobry lecz na trasę np 300 km się męczył tzn jak sie jechało np 140 + to juz obroty na 4 tys i wyzej więc było głosnawo w środku, w miare...
3,6
~Michal
SportTourer Facelifting 1.4 85KM 63kW
ladne auto, rzeklbym ze jedno z ladniejszych na rynku, ladniejsza wersja toledo, ciut brzydsza leona st :), przyjemnie by sie prowadzilo gdyby nie silnik, dosc przecietne ale tanie w utrzymaniu
~Konrad
SportTourer Facelifting 1.4 85KM 63kW
Auto świetnie wygląda, piękna linia nadwozia sprawia że budzi duże zainteresowanie, przód auta to majstersztyk z halogenami wygląda agresywnie, jakość wykonania i użytych materiałów WYSOKA. To nie jest auto budżetowe, fakt że wnętrze jest nieco smutne na pierwszy rzut oka ale po bliższym poznaniu okazuje się że spasowanie oraz jakość materiałów jest bardzo dobra dziwnie wyglądający radioodtwarzacz świetnie gra jakość dźwięku jest wysoka, każdy...
~Ktoś
Hatchback 5d Facelifting 1.4 85KM 63kW
Mistrz zakretow. Zawieszenie twarde co mi akurat odpowiada. (Układ jezdny)
~anna
Hatchback 5d Facelifting 1.4 85KM 63kW
narazie nie ma zadnych kosztow poza paliwem, wysoki koszt ubezpieczenia poza delarem (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~anna
Hatchback 5d Facelifting 1.4 85KM 63kW
kupilam samochod na wyprzedazy rocznika 2014 w wersji style, nie mam do czego sie doczepic do tego samochodu moze do braku klamki do trzymania na podsufitce od pasazera, no i moze brak wskaznika temperatury, tak poza tym to Seat super marka.
~Andru11
SportCoupe Facelifting 1.4 85KM 63kW
Używany codziennie na drogach gruntowych i wszystko działa. (Układ jezdny)
~andrus