Lista ocen Seat Ibiza IV (13)

~Bruno
Hatchback 5d 1.9 TDI 105KM 77kW
Pierwsza Ibiza która podoba mi się wizualnie. Poprzednie były nijakie. Ibiza jak na niskobudżetowe auto całkiem fajnie się prowadzi, ma doskonałe silniki do VW. Jest jednym z moich ulubionych aut jakie do tej pory miałem. Jej sportowy dizajn jest super a właściwości jezdne dorównują VW Polo 6R. Widać oczywiście denerwujące oszczędności firmy VW przy produkcji Seata ale cena rekompensuje wszystko. Polecam Ibizę szczególnie z silnikiem 1,9 TDi....
~rklos2@gmail.com
SportCoupe 1.9 TDI 105KM 77kW
Zakup Seata Ibizy 1,9 TDI 105 SC był moim w pełni świadomym wyborem. Samochód spełnił moje oczekiwania, męskie oczekiwania. Jeśli uczęszczasz do szkoły średniej lub jesteś studentem, to wóz idealny dla Ciebie. Jest ekonomiczny, przez co nie będziesz musiał rezygnować z hamburgerów i imprez, żeby zaoszczędzić na tankowanie. Czarna Ibiza SC na ładnej feldze 16 calowej jest zjawiskowa ( wiem, wiem grono \"znawców\" uzna że zjawiskowy to może być...
4,1
~Ka
SportCoupe 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo zgrabny samochód, świetnie trzyma się drogi, lekki, zrywny, wizualnie też jeden z ładniejszych samochodów w tej klasie, dosyć kobiecy :) dobry i dla osób jeżdżących "na leżąco", i do tych wyżej siedzących :)
~Marek
Hatchback 5d 1.9 TDI 105KM 77kW
Całkiem fajne auto Ma kilka wad ale które ich nie ma.
3,8
~XXXX
SportCoupe 1.9 TDI 105KM 77kW
Fajnie przyspiesza ale myślę już nad podniesieniem mocy co 130 koni bo czuję że już ich brakuje. Dość głośny silnik ale po nagrzaniu już nie jest taki irytujący. (Silnik)
~Obelix
Hatchback 5d 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetne auto, genialny układ jezdny i wygląd, który przyciąga uwagę.
~Kamil
Hatchback 5d 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie samochód oceniam na 4,5 ponieważ wszystko jest doskonało poza wygłuszeniem jednak trudno tyle wymagać w tej klasie samochodów
~Jędrzej
SportCoupe 1.9 TDI 105KM 77kW
Super, brzmi jak ciągnik, budzi pół osiedla, ale jest niezawodny, jak na 105km nawet daje rade. (Silnik)
3,5
~Ostry_83
Hatchback 5d 1.9 TDI 105KM 77kW
Średnio 5/100 km. Pewnie mogło być lepiej. Filtr cząst. stałych (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Misiek