Lista ocen Seat Ibiza IV (7)

~Im_Jurek
SportCoupe 2.0 TDI CR 143KM 105kW
Bardzo ładne, zwinne autko z niesłabym silnikiem. Samochód względnie łatwy w naprawach i tani w utrzymaniu. Do tego spala spokojnie poniżej 6l/100km przy jeździe zgodnie z przepisami, o ile przyspiesza się jak wariat.
~Ibiza'79Wwa
Hatchback 5d Facelifting 2.0 TDI CR 143KM 105kW
W sumie autko dla kierowców, którzy wiedzą co dobre i troche się znają na samochodach. A przede wszystkim lubią prowadzić i czerpią z tego dużą satysfakcję. No i przy takim spalaniu lubią jeździć DUŻO, nie tylko DYNAMICZNIE!
~OskusXL
SportCoupe 2.0 TDI CR 143KM 105kW
W swoim segmencie rewelacyjny samochód, bogato wyposażony, bardzo dynamiczny, duża dostępność części, bardzo niskie spalanie i świetnie się prowadzi.
~2.0 TDI FR
SportCoupe 2.0 TDI CR 143KM 105kW
Ogólnie jestem MEGA zadowolony z tego samochodu. miałem rózne samochody \" Sportowe \" ale przeważie benzyny. jak sie przycisło to dużo paliły. polecam wszystkim nie zdecydowanym IBIZE 2.0 TDI FR ! REWELACYJNY SAMOCHÓD.
~arturgadek
Hatchback 5d Facelifting 2.0 TDI CR 143KM 105kW
Pomimo wielkości auto sprawdza się w trasie, dla 2 osób idealne choć 3 pasażerów z tyłu też można zapakować. Bezpieczne podróżowanie na autostradzie, zalety auta w prowadzeniu i spalaniu odczuwam dopiero powyżej 120-140kmh. Auto raczej dla młodych ludzi nie dla eko driverów gdyż szkoda diesla dla obrotów 1000-1500. Bak 45l przy odpowietrzeniu zalewamy 55l i robimy na trasie 1000km.
~Karolek
SportCoupe 2.0 TDI CR 143KM 105kW
Po około roku użytkowania mogę śmiało stwierdzić, ze jest to bardzo fajny samochód - takiego szukałem. Lekki, mały, zwinny, szybki bo po chipie wyszło 198km/430nm wiec jest czym się odpychać przy tej wadze. Baddzo duży plus za małe spalanie.
~krzyiekk