Lista ocen Seat Ibiza V (13) - Karoseria

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Seat Ibiza V
Wahałem się z oceną, ale jednak ma to być moja szczera i nieprzerysowana opinia, więc będę szczery - niecałe 10 tys. km i już widać na przedniej masce i zderzaku dziurki po kamieniach z trasy. Lakier jest naprawdę miękki, więc trzeba o niego dbać, jeśli będzie się chciało samochód zostawić na dłużej. Nie wspomnę o tym, że już nówkę z salonu odebrałem z pięknymi "zakolami", ale tak podobno oddają każdemu, więc się nie kłóciłem... Za to kolor...
~Michal J.
Seat Ibiza V
Wygląd kwestia gustu, ale mnie się podoba. Kolor czerwony desire RED jest fajny, chociaż byle deszczyk i auto do mycia. Wiem ze każdy kolor się brudzi ale miałem auto: białe (podstawowe), szare metalik, złote metalik i teraz ten czerwony. w zasadzie jest on najtrudniejszy do utrzymania dziwne nie? no... moi rodzice mieli granatową nie metalizowaną astrę 2 - tam to po myciu trzeba było auto wytrzeć bo plamy wychodziły. Nie mniej, kolor fajny i...
~Michał
Seat Ibiza V
Lakier nie jest zbyt dobrej jakości ale to chyba przypadłość wielu współczesnych lakierów. Imitacja końcówek wydechów jest trochę śmieszna.
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Tu skupię się na wyglądzie...tak rok temu jak i dziś nie ma dla mnie ładniejszego auta w segmencie. Nadal uśmiecham się otwierając bramę garażu :)
~Mirosław
Seat Ibiza V
Mięciutka jak poduszka ale co zrobić takie normy teraz. Lakier z brzegów drzwi już lekko schodzi pewnie raz nie zauważyłem.
~Maksu
Seat Ibiza V
Nie bardzo wiem co tutaj napisac ale auto przyciaga spojrzenia zwlaszcza z kolorem Desire Red. Swiatla ledowe tez robia robote.
~Andrzej
Seat Ibiza V
bez zarzutu, nie widać wad lub oszczędności w zakamarkach. Dobrze poprowadzone uszczelki.
~Maciej
Seat Ibiza V
Co do karoserii to jest ok chodź lakier mógł by być twardszy.
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Seat Ibiza V
Lakier Desire Red śliczny, jednak trochę miękki - ale to raczej teraz norma.
~tygryska1
Seat Ibiza V
Jak to SEAT, a ze jest to moj juz trzeci, to powiem tylko tyle polecam