Lista ocen Seat Ibiza V (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KPSL
Seat Ibiza V
Przede wszystkim - jest miło. "Kubełkowe" fotele są bardzo wygodne i dobrze trzymają w zakrętach. Nie brakuje przestrzeni na głowę, ręce, nogi, zarówno z przodu jak i z tyłu. Regulacja foteli jest w bardzo dużym zakresie, więc każdy znajdzie w tym samochodzie pozycję dla siebie. Na tylnej kanapie trzy osoby to może jednak za dużo, ale dwie dorosłe osoby nie będą narzekać na brak komfortu podczas jazdy. Ibiza jest na nowej płycie podłogowej,...
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Auto jest naprawdę przestonne. Mam 180 cm wzrostu i po zajęciu wygodnie miejsca za kierownicą spokojnie i z zapasem przestrzeni na kolana siadam też z tyłu. Oczywiście tylna kanapa raczej dla 2 osób niż 3 - ale to dotyczy większości aut, również sporo większych. Ogólnie ilość miejsca bardzo pozytywnie zaskakuje. Podobnie bagażnik. Owszem w poprzednim kombi miałem prawie 600 l, ale przy tej wielkości auta nie mam żadnych uwag.
~Raddisson1989
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Seat Ibiza V
Mam 191 cm wzrostu, niestety za mna nikt nie usuiadzie, lecz wybor padla na Ibize miedzy innymi ze wzgledu na dluga szyne do regulacji przednich foteli. Po porownaniu z nowa fiesta czy yarisem, gdzie nie moglem wyprostowac nogi. Jak dla wysokiej osoby, auto swietnie nadaje sie do jazdy.
~Regon
Seat Ibiza V
Wg. magazynu Motor Ibiza ma najprzestronniejszą kabinę w klasie (razem z Hyundaiem I20), a ilość miejsca jest większa niż w wielu autach segmentu C. I naprawdę to czuć zarówno z przodu jak i z tyłu. 4 dorosłych pasażerów jeździ naprawdę wygodnie!
~Andrzej
Seat Ibiza V
zaskakuje. Auto ogólnie bardzo szerokie w swojej klasie ( 178cm) więc miejsca jest bardzo dużo. Na tylnej kanapie również jest dobrze - zostaje zapas na nogi przy ustawieniu fotela na wzrost kierowcy/pasażera 180cm. Bagażnik największy w klasie ( 355 l)
~Mirosław
Seat Ibiza V
184 wzrostu bez problemów mieszcze się na wszystkich fotelach za sobą również bez dotykania czegokolwiek. Bagażnik również jeden z największych w klasie. Auto poprzez nową platformę urosło nawet na szerokość.
~Regon
Seat Ibiza V
Jak na tę klasę - bezkonkurencyjna! Ilość miejsca z przodu porównywalna z segmentem C. Z tyłu bez problemu zmieści się dwójka pasażerów po 180-185 cm bez kurczenia się czy szorowania głową po podsufitce.
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Auto bardzo przestronne, całkiem wygodne dla czterech osób. Również bagażnik jak dotąd okazuje się wystarczający, a dwukrotnie auto wiozło moją skromną rodzinę 2+1 na wakacje
~Michał
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Seat Ibiza V
W swojej klasie Ibiza oferuje najwięcej miejsca zarówno dla kierowcy i pasażerów (również z tyłu). Większość plastików jest twarda i podatna na uszkodzenia.
~Papitan
Seat Ibiza V
Tutaj zaskoczenie, mam 183cm i mogę usiąść sam za sobą bez najmniejszego problemu. Bagażnik super jak na samochód klasy B.