Lista ocen Seat Ibiza V (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Podtrzymuję opinię, że za te pieniądze część materiałów mogłaby być lepsza - aczkolwiek wszystko się póki co nieźle trzyma. Niestety czuć, że "to co najlepsze" musiało trafić do Polo, a cena Ibizy nie mogła być też dużo niższa. Co jednak warte odnotowania - Ibiza to chyba najtańsza opcja, jeśli chcemy samochód klasy B z silnikiem o mocy ponad 110 KM. Niestety ale o ile wiele innych modeli też ma w ofercie mocne motory, ale dostępne tylko z...
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Pomimo pięknego wyglądu, doskonałej jakości i zestrojenia zawieszenia i układu kierowniczego, bardzo dobrze przemyślanego i wykonanego wnętrza, oraz w miarę ekonomicznego silnika - trzeba to śmiało powiedzieć - samochód jest po prostu drogi. W tej samej cenie można wybierać wśród konkurencji, więc jeżeli coś skusi Cię do zakupu tego samochodu, na pewno nie będą to względy finansowe.
~autostrader
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Przy tak niewygodnym samochodzie cena jest zbyt wygórowana. Samochód jest zbyt słabo wyposażony w stosunku do ceny. Kupując rozważałem zakup Skody Scali, która przy niewiele wyższej cenie oferowała znacznie bogatsze wyposażenie. Niestety nie mogłem wybrać tego drugiego auta, bo nie pasowało mojej partnerce.
~Raddisson1989
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Dostalem duzy rabat lojalnosciowy plus premie za odkup poprzedniego auta, co dalo w sumie 16 tys rabatu, nie zaplacilbym za to auto prawie 80 tys. 65 uwazam za bardzo dobra cene, gdyz auto ma praktycznie pelna wyposazenie opcjonalne.
~Xxxx
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Wiadomo nie ma co porównywać ceny do skody fabi ale napewno Ibiza jest nowocześniejsza i ładniejsza i ma lepsze wyposażenie i nietuzinkowa bo nie każdy zdecyduje się na taki samochód zwłaszcza bordowy-metalik.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Ibiza nie była najtańsza, ale oferuje wiele fajnych rozwiązań w ciągle rozsądnej cenie. Do tego (choć to oczywiście kwestia gustu) jak dla mnie jest bezkonkurencyjna w swojej klasie pod względem designu.
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jeśli coś można Ibizie zarzucić, to nieco za wysoką cenę względem użytych materiałów i wyposażenia. W klasie są bowiem na pewno nieco taniej wypadające samochody.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Nie mam uwag, początkowo wysoka subiektywnie cena zakupu w stosunku do konkurencji szybko przestała mieć znaczenie w obliczu jakości produktu,który się otrzymuje.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
W tej cenie, ciężko znaleźć konkurencje. Rozmiarowo świetnie zastąpi kompakta. A za ok. 70 tys zł ciężko znaleźć tak wyposażony kompakt z takim silnikiem.

Usterki Seat Ibiza V

Seat Ibiza V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jan Winnicki
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Za ten silnik to zdecydowanie seatowi się należy jedna gwiazdka!!! Jeszcze raz: JA można było coś takiego wyprodukować?!