Lista ocen Seat Ibiza V (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Nie ma się do czego doczepić. Ogrzewanie na początku wiosny działało bardzo dobrze (nie to co w dieslu...), a w upalne lato klimatyzacja jest bardzo wydajna. Dwustrefowa klima jest zdecydowaną zaletą tej wersji. Mam wrażenie, że samochód się dosyć szybko kurzy, więc na pewno cyrkulacja jest dobra ;)
~Maciej
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Klimatyzacja działa obłędnie. Wiadomo mały silnik więc występuje problem z dogrzaniem silnika i ogrzaniem kabiny ale to problem wszystkich nowych aut. Po przejechaniu 20 km wszystko wraca do normy
~Mirosław
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Szyby dobrze się dopasowują. W zimie szybko się grzeje kabina. W lecie chyba ciut lepiej mogło by być. Klimatyzacja prawie w ogóle nie zabiera mocy silnika.
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Bez zarzutów - klima daje radę nawet teraz, w okresie upałów po 30-33 stopnie. Oczywiście nie schłodzi pojazdu w minutę, ale bynajmniej człowiek się nie poci.
~Lorien
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Klimatyzacja mogłaby być bardziej wydajna. Ale mam manualną. Sprężarka czasem wydaje nieprzyjemny dźwięk ale to norma w VAG - czy w Leonie, Golfie czy Octavi.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Ogrzewanie działa skutecznie, klimatyzacja poprawnie...choć widzę pole do poprawy w skuteczności schładzania wnętrza.
~Raddisson1989
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie mam w prawdzie elektrycznego podgrzewania przedniej szyby, lecz odparowanie i odmrazanie trwaja wiecznosc, to chyba jendak norma
~Pepe
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Grzeje i chłodzi, kiedy potrzeba, po przejechaniu 100-200 metrów od uruchomienia zimnego silnika.
~Maksu
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Ogrzewanie foteli dziala dobrze, klimatyzacji jeszcze nie uzywalem ale szyby w sniegu nie paruja.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza V
6,6
9,2
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wydajność klimatyzacji poprawna, nawiew pracuje dość cicho z ogrzewania natomiast jeszcze nie korzystałem.