Lista ocen Seat Ibiza V (37)

~Mirosław
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Świetne auto. Mało minusów. Bije konkurencję. Ktoś tam pisał o fiescie jest znacznie mniejsza. A polo nie jeździ tak sportowo. Skoda gorzej wykonana brzydkie zegary w seacie sportowe. Więcej konkurentów nie ma. To auto ma charakter i dusze. Polecam gorąco zakochałem się od 1 wejrzenia.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Świetny samochód, który po świetnym pierwszym wrażeniu tylko zyskuje w czasie eksploatacji. Silnik tsi spisuje się świetnie, polecam tez reflektory LED - świetnie wyglądają i niezłe świecą.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Auto ma kilka drobnych wad, trzeba wziąć pod uwagę, że to jest segment miejski. Jednak za tę cenę nie znalazłem nic lepszego pod względem silnika, ilości miejsca i wyposażenia.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
znakomity stosunek cena/jakość. Wspaniałe wrażenia z jazdy jak na klasę, przestronny, nowoczesny i bardzo ergonomiczny.
~Lorien
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Zgrabny i dobrze prowadzący się samochód. Bardzo dobre światła LEDowe. Wersja Style z pakietem dodatkowym i Full LED.
~Maksu
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Ciezko w tej klasie i tej cenie znalezc godna konkurencje.
~Xxxx
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Auto wygląda najlepiej ze wszystkich nowych aut miejskich nawet od Renault clio które odpadło na starcie bo w przeszłości mieliśmy clio które było nie wypałem więc wachaliśmy się między ibizą a polo ale ostatecznie padło na Ibizę przez lepszą cenę do dobrego wyposażenia jest bardzo zwinna jak na taki samochód i silnik dobrze się prowadzi moim zdaniem wyglądem wygląda lepiej od nowego polo jest bardziej nowoczesna i ma wygodne fotele.
~Bartosz
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Z instalacją LPG jest to super oszczędne w codziennej eksploatacji auto. Gazu pali średnio 6-6,5l/100km. Natomiast zawsze musi być coś za coś, więc nie ma co liczyć na jakiekolwiek osiągi. Z tym silnikiem jest to auto do spokojnej jazdy z punktu A do punktu B. Skrzynia biegów jest fantastyczna (a trzeba się nią mocno nawachlować by nie być zawalidrogą), biegi wchodzą leciutko i dokładnie. Zawieszenie jest optymalne, tzn. nie jest za twarde i...
~l76
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Na wielki plus zasługuje ogrom miejsca w kabinie jak na tą klasę. Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to przede wszystkim silnik który łapię zadyszkę do 2 tyś. obrotów oraz cena - takie autka na naszym rynku nie powinny nawet przy bogatym wyposażeniu przekraczać 60 tyś pln.
~Sędzia Dreed
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Super auto jak na używane z drugiej ręki z niewielkim przebiegiem.Niby prosty, a całkiem fajnie wyposażony. Zegary jak w Audi, przestronny i dynamiczny. Bardzo przyjazne auto za przystępna cenę i wg mnie dużo ciekawsze niż Skoda czy VW