Lista ocen Seat Ibiza V (37)

~Sędzia Dreed
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Super auto jak na używane z drugiej ręki z niewielkim przebiegiem.Niby prosty, a całkiem fajnie wyposażony. Zegary jak w Audi, przestronny i dynamiczny. Bardzo przyjazne auto za przystępna cenę i wg mnie dużo ciekawsze niż Skoda czy VW
~Raddisson1989
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Z tym silnikiem auto jezdzi na prawde dynamicznie. Wersja FR plus dodatkowe wyposazenie robia swoje. Po przesiadce z Leona 1.2 TSI 105 koni, jestem zchwycony dynamika i elastycznoscia.
~Piter
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Zwykle nie daję opini o autach ,ale po przeczytaniu opini pana Jana W. Który dał średnią 3.6 muszę się odnieść. To co wypisuje ten pan to jakaś kompletna bzdura żeby nie napisać głupota. Silnik zeczywiscie mały i malo dynamiczny,ale jak na te parametry jest super. Kupiłem to auto dla córki, młody kierowca jeżdżący zgodnie z przepisami ,10 miesięcy jazdy ,córka zrobiła już 15 tysięcy tym autem. Awarii 0 ,spalanie od tankowania do tankowania 5.5...
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Samochód ładny, dynamiczny, relatywnie oszczędny. Co do trwałości czas pokaże.
~tygryska1
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Super, mialam poprzednia Ibize z 1.4 mpi i bylam z niej bardzo zadowolona, ta jest poprostu super. Jedyny mankament to, to że nie mozna na stałe wyłączyć funkcji star&stop, i problem ze zdjeciem zagłowków przednich , tak poza tym super . Udalo mi sie zejsc ze spalaniem na odcinku 25km do 3,9l/100km, zazwyczaj mam do pracy spalanie pomiedzy 4.2l a 5.0l.
4,1
~Robert
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Przestronny, oszczędny, plastikowy,. Dobrze sprawdza się w mieście oraz na krótkich trasach
~Jakub
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jak na auto miejskie zaskakująco dużo miejsca w środku. Prowadzenie znakomite, nawet na 15 calowych zimówkach. Można się przyczepić do twardych plastików, jednak ich spasowanie jest na najwyższym poziomie i nic nie trzeszczy.
~BarnaB
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Miejski , przestrzenny samochód o wystarczającym komforcie. Szkoda że przy spokojnej miejskiej jeździe na odcinkach 8 km- (2 razy dziennie) spalanie wynosi 9.7l/100 (1,0 TSI DSG)
~Małgorzata Sadowska
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Dynamiczne, przestronne auto. W zasadzie bez wiekszych wad. Przyjemnie sie nim jezdzi, zwlaszcza w dluzszych trasach.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza V
6,6
9,2
~Seat
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Silnik ma niby "tylko" 115km ale nie brakuje mu mocy i bardzo dobrze przyśpiesza (Silnik)