Oceny Seat Ibiza V 1.0 TSI 115KM 85kW od 2017

Seat Ibiza V 1.0 TSI 115KM 85kW od 2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza V 1.0 TSI 115KM 85kW od 2017

~KPSL
Seat Ibiza V
Nowy Seat Ibiza zaskoczył mnie swoim całokształtem. Chciałem samochód nowy, dobrze wyposażony, ale też nie najdroższy. Wybierałem wśród wielu samochodów klasy B, ale tylko Seat był na tyle nowoczesny, przemyślany i dopasowany do mnie, że wybór był wręcz prosty. Jest lepiej wykonany niż Polo, wygodniejszy niż Fiesta, większy niż i20 i tańszy niż Mazda ;) Moja Ibiza jest w wersji FR (Full LED), w kolorze Mystery Blue i "siedzi" na 18 calowych...
~Regon
Seat Ibiza V
Samochód mam od niecałych dwóch tygodni - przejechane 1000 km. Ogólnie ten wpis ma być pierwszy, a za rok, może dwa chcę dodać kolejne jeśli coś w moich odczuciach, awaryjności czy zużyciu paliwa się zmieni. Samochód w wersji Style z pakietem comfort+ (częściowe LED-y, felgi 15 cali i czujniki parkowania) oraz podłokietnikiem. Wersja była "krojona" pod konkretne zastosowanie (jazda do pracy 40 km ekspresówką, jazda po mieście, wyjazdy...
~l76
Seat Ibiza V
Na wielki plus zasługuje ogrom miejsca w kabinie jak na tą klasę. Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to przede wszystkim silnik który łapię zadyszkę do 2 tyś. obrotów oraz cena - takie autka na naszym rynku nie powinny nawet przy bogatym wyposażeniu przekraczać 60 tyś pln.
~Jakub
Seat Ibiza V
Jak na auto miejskie zaskakująco dużo miejsca w środku. Prowadzenie znakomite, nawet na 15 calowych zimówkach. Można się przyczepić do twardych plastików, jednak ich spasowanie jest na najwyższym poziomie i nic nie trzeszczy.
~Regon
Seat Ibiza V
"Dodatek" do komentarzu z zeszłego roku - po 12 m-cach użytkowania i 28 tys przebiegu.
~BarnaB
Seat Ibiza V
Miejski , przestrzenny samochód o wystarczającym komforcie. Szkoda że przy spokojnej miejskiej jeździe na odcinkach 8 km- (2 razy dziennie) spalanie wynosi 9.7l/100 (1,0 TSI DSG)
~Seat
Seat Ibiza V
Silnik ma niby "tylko" 115km ale nie brakuje mu mocy i bardzo dobrze przyśpiesza (Silnik)
~Patryk