Oceny Seat Ibiza V 1.0 TSI 95KM 70kW od 2017

Seat Ibiza V 1.0 TSI 95KM 70kW od 2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza V 1.0 TSI 95KM 70kW od 2017

~Papitan
Seat Ibiza V
Długo wybierałem samochód. Na początku byłem nastawiony na Suzuki Swifta, ale w końcu nawet nie zrobiłem nim jazdy próbnej. Odrzucony za zbyt mały bagażnik i słabe wyciszenie. Potem brałem pod uwagę jeszcze Tipo, Astrę, Micrę, i20, Rapida i Fiestę. Dwa pierwsze albo za drogie albo zbyt słabo wyposażone i słabe silniki, kolejne dwa za małe i słabe silniki, Rapid gorzej wykonany niż Ibiza. Ostatecznie wybierałem między Fiestą i Ibizą, zrobiłem...
~Mirosław
Seat Ibiza V
Świetne auto. Mało minusów. Bije konkurencję. Ktoś tam pisał o fiescie jest znacznie mniejsza. A polo nie jeździ tak sportowo. Skoda gorzej wykonana brzydkie zegary w seacie sportowe. Więcej konkurentów nie ma. To auto ma charakter i dusze. Polecam gorąco zakochałem się od 1 wejrzenia.
~tygryska1
Seat Ibiza V
Super, mialam poprzednia Ibize z 1.4 mpi i bylam z niej bardzo zadowolona, ta jest poprostu super. Jedyny mankament to, to że nie mozna na stałe wyłączyć funkcji star&stop, i problem ze zdjeciem zagłowków przednich , tak poza tym super . Udalo mi sie zejsc ze spalaniem na odcinku 25km do 3,9l/100km, zazwyczaj mam do pracy spalanie pomiedzy 4.2l a 5.0l.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza V 1.0 TSI 95KM 70kW
5,8
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Bardzo fajne auto - nowoczesne, dobrze wygląda, dobrze jeździ a do tego jest zaskakująco przestronne. Dowód na to, że może być i praktycznie i przyjemnie. Polecam wersję z oświetleniem fullLED. Raz, że lepiej wygląda a dwa - jakość oświetlenia jest naprawdę rewelacyjna.
~Małgorzata Sadowska
Seat Ibiza V
Dynamiczne, przestronne auto. W zasadzie bez wiekszych wad. Przyjemnie sie nim jezdzi, zwlaszcza w dluzszych trasach.
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Świetny samochód, który po świetnym pierwszym wrażeniu tylko zyskuje w czasie eksploatacji. Silnik tsi spisuje się świetnie, polecam tez reflektory LED - świetnie wyglądają i niezłe świecą.
~krzysztof
Seat Ibiza V
stukanie w podwozie przy cofaniu w podwozie, słaba klima !!!!
~Andrzej
Seat Ibiza V
znakomity stosunek cena/jakość. Wspaniałe wrażenia z jazdy jak na klasę, przestronny, nowoczesny i bardzo ergonomiczny.
~Lorien
Seat Ibiza V
Zgrabny i dobrze prowadzący się samochód. Bardzo dobre światła LEDowe. Wersja Style z pakietem dodatkowym i Full LED.