Oceny Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW 2017-2021

Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW 2017-2021 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW 2017-2021

~Papitan
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Długo wybierałem samochód. Na początku byłem nastawiony na Suzuki Swifta, ale w końcu nawet nie zrobiłem nim jazdy próbnej. Odrzucony za zbyt mały bagażnik i słabe wyciszenie. Potem brałem pod uwagę jeszcze Tipo, Astrę, Micrę, i20, Rapida i Fiestę. Dwa pierwsze albo za drogie albo zbyt słabo wyposażone i słabe silniki, kolejne dwa za małe i słabe silniki, Rapid gorzej wykonany niż Ibiza. Ostatecznie wybierałem między Fiestą i Ibizą, zrobiłem...
~Sędzia Dreed
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Super auto jak na używane z drugiej ręki z niewielkim przebiegiem.Niby prosty, a całkiem fajnie wyposażony. Zegary jak w Audi, przestronny i dynamiczny. Bardzo przyjazne auto za przystępna cenę i wg mnie dużo ciekawsze niż Skoda czy VW
~Sędzia Dreed
~Mirosław
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Świetne auto. Mało minusów. Bije konkurencję. Ktoś tam pisał o fiescie jest znacznie mniejsza. A polo nie jeździ tak sportowo. Skoda gorzej wykonana brzydkie zegary w seacie sportowe. Więcej konkurentów nie ma. To auto ma charakter i dusze. Polecam gorąco zakochałem się od 1 wejrzenia.
~tygryska1
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Super, mialam poprzednia Ibize z 1.4 mpi i bylam z niej bardzo zadowolona, ta jest poprostu super. Jedyny mankament to, to że nie mozna na stałe wyłączyć funkcji star&stop, i problem ze zdjeciem zagłowków przednich , tak poza tym super . Udalo mi sie zejsc ze spalaniem na odcinku 25km do 3,9l/100km, zazwyczaj mam do pracy spalanie pomiedzy 4.2l a 5.0l.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Bardzo fajne auto - nowoczesne, dobrze wygląda, dobrze jeździ a do tego jest zaskakująco przestronne. Dowód na to, że może być i praktycznie i przyjemnie. Polecam wersję z oświetleniem fullLED. Raz, że lepiej wygląda a dwa - jakość oświetlenia jest naprawdę rewelacyjna.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
4,1
~Robert
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Przestronny, oszczędny, plastikowy,. Dobrze sprawdza się w mieście oraz na krótkich trasach
~Kris
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Super auto ! bardzo ekonomiczne , jak na taki mały silnik bardzo zrywne . Polecam !
~lasiniak
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Ibizka v Petarda ! zbiera się jak dobre auto sportowe pomimo pojemności ale turbina i elastyczny silnik robi swoje !!!! polecam
~Małgorzata Sadowska
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Dynamiczne, przestronne auto. W zasadzie bez wiekszych wad. Przyjemnie sie nim jezdzi, zwlaszcza w dluzszych trasach.
Seat Ibiza V Hatchback 5d