Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2005 (73) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wkdk@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
No cóż, jeśli chodzi o sam silnik to nie wiem czy da się go bardziej wyciszyć :P Słychać ewidentnie klekot w porównaniu do benzyny to powiem, że głośno. Mogłem ostatnio porównać wyciszenie leona z focusem też w dieslu, i focus tu wygrywa... Jednak mi to absolutnie nie przeszkadza, a powiem więcej lubię słyszeć jak silniczek mi klekocze :D Jeśli chodzi o wyciszenie kabiny podczas szybszej jazdy to od 140 km/h słychać pęd powietrza. Do...
~V
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wyciszenie jest skuteczne. Zastosowano dość obficie fabryczne maty w kluczowych punktach. Zaryzykuje stwierdzenie, że jest ciszej niż w Focusie i Octavii z silnikami disela. Podczas szybkiej jazdy nie gwiżdże i nie szumi. Szczególnie zimne TDI jest jednak słyszalne w środku. Trzeba się przyzwyczaić. Jedni są w stanie inni nie :-)
~Coby
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Przy prędkościach autostradowych słychać wiatr. "Mruczenie" disla też jest słyszalne w środku. Ale na pewno nie jest to coś co mocno może doskierać, albo przeszkadzać. JAk na auto w tej klasie i takim wieku myślę że jest naprawdę dobrze.
~PEP
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Seat mocno zaoszczedzil na materialach wyciszenia wnetrza. Motor klekocze na postoju jak szalony... slychac nawet cykajace zawory(silnik jest sprawny!!!) W trakcie jazdy jest troche lepiej dopiero od ok 140km\\h robi sie glosno (brak 6 biegu)
~sruba
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Diesel na pompie rotacyjnej. Nie ma się co oszukiwać - słychać go, szczególnie na jałowym biegu. Jak już ten dieselek się rozpędzi zaczyna być znośnie. Mnie nie przeszkadza, lubię ten klekot.
~JACEK
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
nie jest żle z pracą silnika, zawieszenie jest troche twarde i większe wyrwy w asfalcie są słyszalne i odczuwalne.troche w kabinie plastyki skrzypią i inne jakieś są słyszalne odgłosy pod konsolą.
~wojtek_17
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Biorąc pod uwagę, że to TDI, czyli taki klekot oraz, że mam silnik na zwykłej pompie to nie jest źle :) w środku da się normalnie rozmawiać nawet przy większych prędkościach :)
~Ster85
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla mnie wzorowe! Prawie nie słychać szumów z zewnątrz, co daje duży komfort. Z tego co wiem, samochód również przepuszcza bardzo małą ilość dźwięku z radia na zewnątrz.
~M-M
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj tylko przeciętniak. Autko mogłoby by być wyciszone lepiej, ja sam zainwestowałem nieco i dogrzałem dodatkowe maty w drzwi i pod dach. Koszt nie był wielki, a pomogło.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
6,4
~MARRRCIN
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
z tym jest gorzej to auto zaskoczylo mnie na minus w prownaniu z passatem czy chocby vectra jest tu duzo glosniej co szczegolnie przeszkadza przy dluzszej wyprawie
Seat Leon I Hatchback