Ocena kierowcy - Seat Leon I Hatchback

Dominik , 11 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 2002
Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Ogólnie polecam każdemu leona kto chce mieć dobre i tanie w eksploatacji auto oczywiście jeśli kupione zostało od normalnego właściciela, tak jak to było w moi przypadku, zapłaciłem za niego 25 tyś. zł 2 lata temu (auto kupione w Niemczech od prywatnej osoby). Auto posiada klime, elektr. szyby przód, alusy + stal zimówki, radio ze zmieniarką no i serwisowane było do końca. Wiem że za te pieniądze w Polce kupiłbym auto o wiele lepiej wyposażone i może młodsze, ale każdy wie jak to w Polsce jest. A ja jestem z tych co wolą zapłacić więcej i mieć pewne auto i tak właśnie się stało. POLECAM wszystkim Leona !
pięknie klekocze :)
lekko i płynnie wchodzą biegi
bardzo dobry jedynie co może denerwować to skrzypiące gumy na dziurach ale to przypadłość chyba wszystkich leonów.
z przodu rewelacja gorzej z tyłem :)
dobra
wg mnie rewelacyjne szybko się nagrzewa
podróżuję max w 2 osoby wiec na brak miejsca nie mam co narzekać :)
jak to diesel trochę go słychać ale nie jest aż tak złe, pięknie słychać jak Turbinka świszczy :D
zaskoczyło mnie pewnego razu jak jechałem za granice, na pokładzie 3 osoby + dużo bagaży spalanie jak się okazało 6l/100km dla mnie rewelacja i podkreślę ze było to w Polsce na zwykłych drogach, nie na autostradzie.
brak
brak, jedynie co wymieniłem odkąd używam leosia to łożysko w kole i to tyle z poważniejszych usterek.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

7,2