Ocena kierowcy - Seat Leon I Hatchback

Rok produkcji 2000
Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Wyciszenie i spalanie
Silnik : Przepływomierz
Auto posiadam dopiero 3 miesiące. Poprzednio miałem golfa 3 diesel. W porównaniu do poprzednika tylko spalanie jest podobne, reszta jest duuuużo lepsza. Auto ma oryginalny przebieg więc w środku nie słychać tych plastików i zawieszenia. Po zakupie musiałem zmienić przepływomierz i teraz dla mnie jeździ jak rakieta. Ładnie wygląda. Mam nadzieje że złodzieje będą go mniej lubić niż golfa. Dla chcących kupić leona - praktycznie nie ma bezwypadkowych Dieslów - obejrzałem 12 i tylko 1 był bezwypadkowy (lub idealnie naprawiony) i go wziąłem.
Moja wersja posiada dodatkowe wygłuszenie więc jest ok, ale to diesel i go słychać w środku
bez zarzutów
Wprost super. Dobrze się prowadzi, dobrze się trzyma na zakrętach. Wspomaganie mogł by być trochę lepsze
Przód może być ale do tyłu już gorzej i to małe lusterko prawe to już wogóle lipa
Climatronic i tyle!
Przód super natomiast z tyłu jest ciasno
Lepsze na trasie niż w golfie 4.
Super. Pali mniej więcej tyle co mój porzedni samochód, ale jest dużo szybszy. Minimalne spalanie jako mi się udało osiągnąć to 3,3l!!! Zazwyczaj na trasie jest to 5l a w mieście (wrocław) 6,5-7,0. Naciąłem się trochę na ceny napraw - myślałem że będzie podobnie jak w moim starym mk3 - kompletny rozrząd 200zł, jakie było moje zdziwienie jak usłyszałem ile kosztuje do leona - 700zł.
Drogie auto ale ma nadzieje że będzie służył
Na razie kilka małych pierduł - centralny zamek i el.szyby
tylko przepływomierz na razie
Seat Leon I Hatchback