Lista ocen Seat Leon III CUPRA 5d (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~baka1408
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Przestrzeni niestety nie ma za wiele. Jako dosyć wysoki i duży kierowca (1.9m, 95kg) nie mam specjalnej swobody, miejsca na nogi jest 'akurat', ogólna ilość przestrzeni nie zachwyca. Kabina sprawia wrażenie klaustrofobicznej, pomimo, że na papierze samochód ma podobny wymiar co inne kompakty, to jednak w środku jest spora różnica. Jeździłem już min. Astrą i Hyundaiem i30 - w obydwu było dużo więcej miejsca w środku. Z tyłu na nogi...
~Marcin
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Znam bardziej przestronne auta, ale jak na kompakt jest w porządku. Z tyłu spokojnie siedzą osoby o wzroście nawet powyżej 180 cm. Plus za bagażnik. Co prawda ma zaledwie 380 litrów pojemności, ale mieści bagaże na tygodniowy wypad z żoną i dwójką dzieci. Jest bardzo ustawny i zaskakująco pojemny.
~Siwy
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Przestrzeń jak na typ tego samochodu jest naprawdę niezła. Pomimo tego, że pod maską mamy 280 KM, to samochód nie stracił na swojej funkcjonalności i niczym nie odbiega od zwykłej wersji Leona, poza tym, że po zapakowaniu całej rodziny z bagażami dużo szybciej dowiezie nas na miejsce.
~kumik
CUPRA 5d 2.0 TSI 265KM 195kW
Przestrzeni jest (zaskakująco) dużo jak na tak mały samochód, nawet na tylnej kanapie. Przednie fotele (podstawowe sportowe) przyjemnie opinają boki. Na tylnej kanapie siedzi się bardziej jak na ławce - ale jakie to ma znaczenie w tym samochodzie:)
~Mat_Cupra
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Pozycja za kierownicą typowo sportowa, kierownicę można wysunąć daleko, przez co wyższe osoby usiądą dalej. Pasażer po prawej na brak miejsca nie narzeka, ale ci z tyłu już tak.
~Tomasz M.
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Leon jest typowym przedstawicielem klasy kompaktów. Przewiezie cztery dorosłe osoby i trochę bagażu. Na dłuższe trasy z rodziną przydałaby się Cupra kombi ;)
~Jacek.Z
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Podróżuję sam, bądź max. w dwie osoby i dla nas miejsca jest wystarczająco. Rodzina może mieć problem,... ale od tego jest wersja ST.
~Zazzy
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
z tyłu wiadomo jak w kompakcie - w sam raz, ale bez szaleństw
Seat Leon III CUPRA 5d