Lista ocen Seat Leon III CUPRA 5d (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baka1408
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Jak to w benzynie - ogrzewanie działa błyskawicznie, po minucie lub dwóch od odpalenia już z nawiewu leci ciepłe powietrze. Klimatyzacja w lecie standardowo jak w VAG'ach, bez zarzutu. Fajnie utrzymuje temperaturę i nie wieje zbyt mocno. Atutem jest możliwość ustawienia profilu siły nawiewu klimatyzacji przez komputer pokładowy, wówczas nawet przy bardzo dużej różnicy temperatur nawiewy będą chodziły na średnim a nie na maksymalnym...
~kumik
CUPRA 5d 2.0 TSI 265KM 195kW
Bardzo dobrze - ale nie wykracza ponad standard dla samochodów kompaktowych. Brakuje niezależnej regulacji kierunku nawiewu dla kierowcy i pasażera (które spotkałem w Citroenie C5 - ale to zupełnie inna klasa samochodu).
~Tomasz M.
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Wydajne i sprawne. Moje auto ma automatyczną klimatyzację, podgrzewane fotele i lusterka. Wybrednym może brakować podgrzewanej przedniej szyby.
~Mat_Cupra
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Nie mam uwag, chodzi względnie cicho i całkiem szybko nagrzewa samochód. Odparowanie szyb w chłodniejsze dni zajmuje kilkanaście sekund.
~Marcin
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Klimatyzacja jest wydajna a w zimie wnętrze szybko się nagrzewa. W zasadzie nie ma co tu się rozpisywać. Jest bardzo dobrze.
~Jacek.Z
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
bez zastrzeżeń. Zarówno zimą i latem szybko czuć temperaturę.
~Siwy
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Wszytko w normie. Nie zauważyłem żadnych niepokojących oznak.
Seat Leon III CUPRA 5d