Oceny Seat Leon III CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 300KM 221kW 2017-2019

Seat Leon III CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 300KM 221kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Leon III CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 300KM 221kW 2017-2019

~Bartek
CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 300KM 221kW
Chciałem zaczekać trochę czasu i pojeździć tym autem, żeby opinia była pozbawiona jakichkolwiek emocji związanych z nowością auta. Szukałem auta, jak to się mówi i do tańca i do różańca :) a mój budżet był dużo wyższy niż Cupra ST 4drive. Pojeździłem sobie premiumami, później pojeździłem Cuprą i stwierdziłem, że różnica w cenie takich BMW, Mercedesów itp. jest zupełnie nieuzasadniona w stosunku do Cupry. Lepiej różnicę w cenie wykorzystać na...
~P.
CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 300KM 221kW
Bardzo udany samochód. 2.0 tsi wraz ze stara znajoma dsg 6 razem z haldexem daja zawsze pelna trakcje i katapulte. W miare przestronne, duzy bagaznik oraz jako jedno z bardzo nielicznych kombi ktore jest ładne.
~Paweł
CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 300KM 221kW
Auto jest ... w porządku. Spełnia wszystkie funkcje, ale gdy pierwsze "wow" minie, czegoś mu brakuje, chociaż może to tylko ja. Jeżdżę często z żoną i małym dzieckiem. Bagażnik jest wystarczający. Komfort zawieszenia również. Uzupełnię jeszcze ocenę jak przejadę więcej km. Za te pieniądze nie znajdziesz mocniejszego samochodu.
~Bania
CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 300KM 221kW
Mało przejechane, ale wrażenia bardzo pozytywne. Na samą myśl że wybieram się w drogę gęba się cieszy! Oby tak dalej!
~Kamil
CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 300KM 221kW
Auto rewelacja, moc i dynamika połączona z świetnym prowadzeniem oraz dużo miejsca.
Seat Leon III CUPRA ST Facelifting