Lista ocen Seat Leon III Hatchback Facelifting (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Bardzo przestronny samochód jak na segment C. Mam 185 cm wzrostu i bez problemu znajduję odpowiednią pozycję za kierownicą. Drobny minus za tą zbyt małą regulację wysokości fotela kierowcy. Z tyłu też dużo miejsca. Mieszczę się sam za sobą i jeszcze mam 5 cm przestrzeni na kolana. Jesteśmy 3-osobową rodziną i na wakacje mieścimy się bez problemu. Do bagażnika wejdą 2 walizki + sportowa torba i jeszcze kilka drobiazgów. Domyka się ! Nie trzeba...
~Pablito
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Z przodu OK. Fotel pasażera mam regulowany góra dół, żona zadowolona. Z tyłu raczej miejsce dla 2 osób. Ogólnie rodzina 2 plus 1 będzie zadowolona. Bagażnik 380 litrów, więc umiarkowanie, ale da się wcisnąć co nieco. Na wakacje bierzemy box. Dla rodziny z 2 dzieci za mało miejsca, ale to przecież kompakt. Dlatego ponownie kupiłbym tylko w kombi.
~Stachu
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Nie jestem wielki 172 cm, ale to więcej od narzeczonej ;) Przy moim ustawieniu fotela ja mogę się bardzo dobrze ustawić względem kierownicy do prowadzenia, a i za fotelem zostaje na tyle przestrzeni, że znajomy 185 cm spokojnie się mieści i nie narzeka ;)
~Kac
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Z przodu obszernie, duży zakres regulacji foteli. Mimo mojego wzrostu (185 cm), jestem w stanie usiąść za samym sobą. Miejsca na nogi nie jest zbyt wiele lecz miejsca nad głową jest wystarczająco.
~Don_Mateo
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Z przodu i z tyłu miejsca nie brakuje dla pasażerów/kierowcy, Gorzej z bagażnikiem, ale to Hatchback (widziały gały co brały). Fotele komfortowe w wersji xperience (podpadają pod kubełkowe).
~Seba
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Duży plus dla pierwszego jak i drugiego rzędu siedzeń. Ustawienie fotela kierowcy i pasażera pozwala na precyzyjne dopasowanie do własnych potrzeb szczególnie przy regulacji lędźwi.
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Tutaj również zaskoczenie. Na tylnej kanapie jest więcej miejsca niż w Hondzie Accord VII !!! Jak to możliwe.... 6 cm mniejszy rozstaw osi a miejsca więcej. Gratuluję panowie.
~tuvok1989
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Nie jestem wysoki więc dla mnie jest kupa miejsca. Test dwumetrowca zaliczony bo mam wysokiego kumpla. Zachar też by dał radę ale to nie to co Superb.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
W tej klasie całkiem sporo miejsca, jak na samochód o nieco mniejszych rozmiarach zewnętrznych niż konkurencja. Duży plus!
~zadowolony
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Miejsca z przodu dużo. Mam 188 cm i mógłbym spokojnie fotel jeszcze odsunąć. Auto dla 4 osób. 5 to już tłok. Bagażnik całkiem spory.
Seat Leon III Hatchback Facelifting